» » Лекція професорки Анни Зіненко, яка викладає в університеті Барселони

Лекція професорки Анни Зіненко, яка викладає в університеті Барселони

Дата: 20-10-2021, 18:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка 1 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина Соломія Струганець стала учасницею пізнавальної лекції професорки Анни Зіненко, яка викладає у провідному університеті Барселони. Спілкувалися англійською мовою, що дає змогу долати мовний бар’єр і покращувати навички іноземних комунікацій. У ході зустрічі обговорювали соціальну відповідальність бізнесу та його сталий розвиток, багатогранність економіки, суспільства, довкілля.

Соломія зазначила: «Вражає відкритість, простота та компетентність професора. Усе було розказано у доступній формі. Тепер мене переповнюють приємні відчуття та мотивація для самовдосконалення. Не потрібно відкладати на завтра те, що ми можемо зробити сьогодні, адже студентське життя захоплююче та водночас швидкоплинне, варто бути активним й брати участь у різних заходах. Саме на таких зустрічах у класичному університеті Тернополя ми отримуємо багаж знань та навички, які знадобляться нам у житті».