» » Професор ЗУНУ пройшов конкурсний відбір для участі у програмі «Школа лідерства. Управління університетом 2.0»

Дата: 24-09-2021, 12:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Олег Березький, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету пройшов конкурсний відбір для участі у програмі «Школа лідерства. Управління університетом 2.0». Організатор - Львівська бізнес-школа УКУ і найбільша українська комп’ютерна компанія SoftServe. Учасниками та слухачами заходу є викладачі провідних закладів вищої освіти: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Українського католицького університету, IT Step University.