» » Представники ЗУНУ взяли участь в інвестиційному форумі «Тернопільщина: кластер можливостей»

Дата: 10-06-2021, 16:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Торгово-промисловій палаті України за ініціативи Тернопільської обласної ради відбувся інвестиційний форум «Тернопільщина: кластер можливостей».

Із вступним словом виступив Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України: «Кожен регіон нашої країни привабливий по-своєму. Сьогодні Тернопіль представляє свій потенціал для дипломатичних місій інвестиційних компаній, міжнародних організацій, бізнесу. Тернопілля об’єднує культуру Галичини, Волині та Поділля. Це промисловий, аграрний та туристичний регіон. Сьогодні місцеві підприємці Тернопільського регіону представляють на виставці свій потенціал». Серед гостей заходу були представники із 30 країн світу, органів державної влади і народні депутати від Тернопільщини.

У ході роботи  було проведено багато цікавих,  корисних зустрічей та перемовин, дискусій, обговорень, . Команда Західноукраїнського національного університету презентувала діяльність класичного університету Тернополя, його потенціал, напрацювання і нові освітні програми,

і нові освітні програми, завідувач кафедри маркетингу Тетяна БОРИСОВА презентувала нейрообладнання (айтрекер, електроенцефалограф, фото бокс ...), яке використовується при вивченні дисципліни «Нейромаркетинг», а також роботу Тернопільської бізнес-школи. Зацікавленість викликала нова та унікальна міждисциплінарна освітня програма «Урбаністика», детальніше за посиланням: http://www.nnics.wunu.edu.ua/?p=1733