Співпраця з Японією

Дата: 26-05-2021, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університету Тернополя відбулося підписання  меморандуму про взаєморозуміння між Західноукраїнським національним університетом та університетом Кобе Гакуїна( Японія).

Ректор Андрій Крисоватий та Президент Сато Масамі  у рамках співпраці домовилися про організацію спільних наукових заходів, участь у програмах обміну українських та японських студентів.

Андрій Ігорович зазначив: «Меморандум про взаєморозуміння із університетом Японії, країною вранішнього сонця, - це ще один крок до успіху. Сьогодні ми об’єднали зусилля задля нашої молоді, адже тільки разом ми зможемо сприяти прогресу навчання, розвитку наукової креативності наших студентів.  Таким чином ми урізноманітнимо студентське життя юнаків та дівчат».