» » Відбулося підписання меморандуму

Відбулося підписання меморандуму

Дата: 10-12-2020, 17:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулося підписання меморандуму між Західноукраїнським національним університетом – класичним університетом Тернополя в особі ректора Андрія Крисоватого та споживчим товариством «Ай.Ем.Ті.Ді. - ІНТЕРНЕШНЛ» в особі директора товариства – Романа Бендаса.

Споживче товариство «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ» – дочірня компанія «IMTD USA».

Меморандум передбачає співпрацю сторін у рамках програми «Оздоровлення економіки України», керівником якої є Давид Картозія. Основними напрямами є розроблення та впровадження в освітній процес інноваційних методик і практик з метою забезпечення освітнього контенту нового покоління; обмін міжнародним досвідом; проведення спільних лекцій, семінарів, спеціалізованих курсів та практичних навчань; залучення інвестицій у розвиток української освіти.

Віримо, що об’єднані зусилля будуть результативними!