» » Кроки до кращої версії себе здійснюють студенти соціально-гуманітарного факультету під час тренінгу-марафону «TEAMLEAD»

Дата: 22-10-2020, 14:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Якщо бажаєш, щоб світ змінився, – сам стань цією зміною!»

Махатма Ганді

Так чи інакше, у тій чи іншій мірі усі ми підсвідомо віримо, що колись цей світ зміниться на краще. І причиною цих змін можемо стати саме ми! І це не юнацький максималізм чи забаганка і не результати переглянутих фільмів про мотивацію та секрети щастя. Це реальні можливості кожного учасника соціуму впливати на розвиток та покращення якості усіх сфер діяльності міста, країни, світу.

Отож, якщо хочете змінити світ – починайте з себе! Розвивайтеся!

Але як вдосконалити себе та розвинути свої можливості?

Як визначити свої сильні сторони?

Як взаємодіяти з людьми?

Як розробити й запустити власну програму розвитку?

Як краще розуміти себе, визначати пріоритети, формулювати життєві цілі і досягати їх?

Відповіді на ці та інші запитання отримали студенти соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ під час вебінару «Крок до кращої версії себе» у рамках тренінг-марафону «TEAMLEAD».

Спікерка – Марія Корман – бізнес-тренерка, доцентка кафедри освітології та педагогіки ЗУНУ.

Говорили про те, як позбутися самообмежень, спробували декілька технік з досягнення цілей без обмежень, вчилися складати план індивідуального розвитку.

Продовжувати рости і розвиватися – такий feed-back був у усіх учасників вебінару.

А наш тренінг-марафон «TEAMLEAD» триватиме на соціально-гуманітарному факультеті упродовж навчального року.

Запрошуємо усіх охочих доєднуватися до ініціатив СГФ!