» » » » » Відбудеться проблемна лекція на тему «Децентралізація влади, суб’єктність територіальної громади та перспективи місцевого самоврядування»

Дата: 13-05-2022, 16:18 | Автор:

У рамках Школи лідерів ефективного управління в понеділок 16 травня 2022 року о 12.50 відбудеться проблемна лекція кандидата наук з державного управління, доцента, доцента кафедри публічної політики Навчально-наукового інституту «Інститут державного управління» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Костянтина КОЗЛОВА на тему «Децентралізація влади, суб’єктність територіальної громади та перспективи місцевого самоврядування».

Запрошуємо до участі в заході слухачів освітніх програм «Державна служба»

Захід відбудеться на платформі ZOOM.