Міжнародні асоціації, організації та мережіЄвропейська асоціація іспано-української дружби та співробітництва "Тарас Шевченко" (Іспанія)

 Європейська асоціація іспано-української дружби та співробітництва "Тарас Шевченко"


Європейська Асоціація іспано – української дружби та співпраці імені Тараса Шевченка здійснює свою діяльність в рамках  Проекту співпраці в сфері туризму між Іспанією та Україною.Європейська асоціація факультетів права: ELFA (Бельгія)

 Європейська асоціація факультетів права: ELFA (Бельгія)


https://elfa-edu.org/

Сьогодні організація налічує понад 150 членів з країн Європи та за її межами.
ELFA виступає як міжнародний форум для обговорення правових тем, пов'язаних з юридичною освітою, а також веде переговори та підписує угоди про співпрацю з державними установами та освітніми установами в Європі та на міжнародному рівні.
Щороку ELFA організовує щорічну конференцію, на якій членам пропонується брати участь у її пленарних засіданнях, семінарах та круглих столах. Для підтримки науковців-дослідників вона організовує премію ELFA за найкращу докторську дисертацію з європейського права.
ELFA представляє та пропагує інтереси своїх членів у галузі юридичної освіти та досліджень щодо установ ЄС, міжнародних організацій, а також асоціацій юристів.Cambridge University Press (Великобританія)

 Cambridge University Press (Великобританія)


https://www.cambridge.org/


Університетське видавництво, що входить до складу Кембриджського університету у Великобританії. Завдяки представництвам у продажах, видавничих центрах та офісах у понад 40 країнах, він видає понад 50 000 найменувань авторів із понад 100 країн.INTERNOBMEN Ltd (Болгарія)

 INTERNOBMEN Ltd (Болгарія)


https://internobmen.bg/en

Компанія надає можливість студентам стажуватися в Болгарії у сфері міжнародного туризму.Vistas Canada Edu (Канада)

 Vistas Canada Edu (Канада)


Організація з освітніх можливостей, яка поєднує технології, бізнес та дипломні програми в Канаді з життєвими цілями талановитих студентів в Україні, Польщі, Грузії, Молдові та інших країнах Східної Європи. Компанія підтримує різноманітні програми з навчанням англійської мови в університеті та без нього, засновану на освітніх потребах людини.Міжнародна організація ALALESCO (Марокко)

 Міжнародна організація ALALESCO (Марокко)


https://fougramo.wixsite.com/hmssafi/alalesco

Цілями ALALESCO є налагодження більш тісного двосторонього співробітництва у галузі вищої освіти, науки та культури між державними університетами та приватними закладами всіх континентів.FEFU Федерація «Обміни Франція – Україна» (Франція)

 Федерація «Обміни Франція – Україна» (Франція)


http://www.fefu.org/

Одним з важливих завдань ФОФУ є організація лінгвістичного та професійного стажування для студентів. Під час проходження практики у Франції студенти не лише опановують свою професію на підприємствах, але й мають можливість покращити рівень володіння французькою мовою та ознайомитися з культурою, традиціями та історією цієї країни.«Україно – Американська асоціація працівників вищої школи»

 Громадська організація «Україно – Американська асоціація працівників вищої школи» - Ukrainian – American association of College Educators

http://www.uaace.org/

Асоціація є добровільним об’єднанням громадян України та інших країн світу, яка створена на засадах професійної належності та об’єднує представників освітянської професії – викладачів та адміністраторів вищих учбових закладів, науковців, публічних діячів та інших осіб.

Завдання асоціації налагоджувати, розвивати та підтримувати прямі міжнародні контакти і зв’язки; здійснювати обмін досвідом, співробітництво з міжнародними організаціями такого ж напрямку діяльності; проводити конференції, семінари та інші заходи; здійснювати обміни делегаціями молоді, вчених, дослідників, викладачів, фахівців різних галузей знань; приймати і реалізовувати проекти і програми Асоціації для реалізації їх на території України та за її межами.
AIESEC - найбільша в світі молодіжна організація, що розвиває лідерство серед молоді

AIESEC - це найбільша в світі молодіжна організація, що розвиває лідерство серед молоді.


AIESEC is a global platform for young people to develop their leadership potential through international internships and volunteer opportunities.


https://aiesec.org/ Всеукраїнська мережа з визнання іноземних освітніх кваліфікацій

Всеукраїнська мережа з визнання іноземних освітніх кваліфікацій

Ukrainian Recognition Network (UaReNet) 

https://naric.in.ua/


Центр містить інформацію про визнання іноземних освітніх документів в Україні, а саме: процедуру подачі та видачі, реєстрацію свідоцтв ЗВО, процедуру визнання, апеляцію результатів процедури визнання, інформацію для біженців та інші актуальні новини цієї сфери.Балтійська Програма Університетів

Балтійська Програма Університетів

(Baltic University Programme, BUP)

 

www.balticuniv.uu.se


Балтійська Програма Університетів (BUP) є однією з найбільших університетських кооперацій у світі, де близько 90 університетів-учасників регіону Балтійського моря співпрацюють в галузі освіти та досліджень у галузі сталого розвитку та демократії.
Балтійська Програма Університетів прагне знайти нові шляхи взаємодії між університетами та суспільством. BUP зосереджується на питаннях сталого розвитку, охорони навколишнього середовища та демократії в регіоні Балтійського моря. BUP підтримує ключову роль, яку університети відіграють у демократичному, мирному та сталому розвитку.Європейська асоціація міжнародної освіти

Європейська асоціація міжнародної освіти

(European Association for International Education)


www.eaie.org/


Європейська асоціація міжнародної освіти будує екосистему, де свіжі ідеї та найкращі практики можуть процвітати та формувати поле інтернаціоналізації. Організація пропонує платформу для навчання, створення мереж та обміну знаннями. Діяльність  організації спрямована на те, щоб допомогти професіоналам досягти успіху у своїй роботі, надаючи академічним та неакадемічним професіоналам найкращі практики та дієві рішення для вирішення проблем інтернаціоналізації та забезпечуючи платформу для стратегічного обміну. Організація співпрацює з ключовими зацікавленими організаціями та установами і прагне сприяти та стимулювати відповідальну міжнародну освіту в Європі та за її межами.Європейська асоціація університетів

Європейська  асоціація університетів

(European university association)


www.eua.eu/


Асоціація університетів Європи (EUA) представляє понад 800 університетів та національні конференції ректорів у 48 європейських країнах.

Основна місія EUA — сприяти розвитку гармонійної системи європейської вищої освіти та науково-дослідної роботи, надаючи активну підтримку своїм членам як автономним інституціям у розвитку якості навчання, викладання і дослідницької роботи.

Основні пріоритети роботи членів організації та EUA формулюються у щорічному плані організації [2], [3].

До таких пріоритетів відносяться:

•побудова Європейської зони вищої освіти в рамках Болонського процесу

•дослідження та інновації

•інтернаціоналізація вищої освіти та наукових досліджень

•підвищення якості роботи європейських університетів

•відповідний менеджмент, автономія та стабільне фінансування

EUA забезпечує можливості для членів обмінюватися передовим досвідом, беручи участь у проектах  та заходах із взаємного навчання, залучаючи широкий спектр університетів.Великa Хартія університетів

Великa Хартія університетів

(Magna Charta Universitatum)


www.magna-charta.org/


Організація проводить свою роботу, щоб забезпечити цілісність інтелектуальної та наукової роботи в установах та суспільстві, тим самим зміцнюючи довіру до відносин між університетами та їх громадами, будь то місцеві, регіональні, національні чи глобальні.Мережа університетів транскордонного співробітництва

Мережа університетів транскордонного співробітництва

(Border University Network, Bialystok)


www.sup.uwb.edu.plМережа університетів Східної Європи

 Мережа університетів Східної Європи 

(The Eastern-European University Network)


www.kul.pl


Лідером мережі є Люблінський Католицький університет Іоанна Павла ІІ. Метою мережі є співпраця у наукових дослідженнях, навчання студентів та встановлення контактів з університетами. Ця мета реалізовується за допомогою кількох заходів, включаючи розподіл міжнародних грантів та дослідницьких проектів, обмін науково-дослідницькими службами, використання інфраструктури, реалізацію спільних освітніх проектів - таких як розробка міжнародних навчальних програм, обмін студентами та викладачами, або підготовка та публікація спільних наукових статей.Міжнародна культурно-освітня асоціація

Міжнародна культурно-освітня асоціація

(International Cultural and Educational Agency) 


www.iceainternational.com