Фонди, програми обмінів та гранти

Стипендії ім. Лейна Кірклянда

Програма адресована молодим лідерам, що мають вищу освіту, зацікавленим розвитком демократії, господарства й громадянського суспільства у своїй країні й у регіоні.

www.kirkland.edu.pl

Фонд Королеви Ядвіги

Стипендії призначені для молодих наукових співробітників і аспірантів з країн Центрально-Східної Європи, які, під керівництвом науковців Ягєлонського університету, зможуть проходити наукове стажування у Кракові.

www.promocja.uj.edu.pl

Німецька служба академічних обмінів DAAD

Іноземні науковці, які працюють у ВНЗ та науково-дослідних інститутах, мають можливість провести дослідження в одному з державних або державно визнаних німецьких ВНЗ або у одній з позауніверситетських науково-дослідних установ.

www.daad.org.ua/

Програми академічних обмінів імені Фулбрайта

Українські студенти та науковці, мають можливість брати участь у конкурсі на отримання гранту для навчання та/або проведення досліджень у США в рамках програм, призначених для студентів, молодих викладачів та науковців.

www.fulbright.org.ua

Міжнародний фонд „Відродження"

Підтримка правничих, медійних, освітніх, інформаційних, медичних, соціальних ініціатив, що сприяють розвиткові й утвердженню відкритого суспільства.

www.irf.ua/

Міжнародний Вишеградський Фонд (The International Visegrad Fund – Іvf)

Індивідуальні гранти для дослідників історії, соціології, економіки, культури країн Вишеградської угоди (Чехія, Польща, Словакія, Угорщина); Фінансування проектів з упроваження спеціалізованих курсів, пов’язаних з країнами Вишеградської угоди, до навчальних планів університетів.

www.visegradfund.org