Всеукраїнський освітній семінар-практикум «Цифрові інструменти та застосунки для підвищення рухової активності дітей та молоді в закладах освіти»

Дата: 20-04-2023, 12:07 Наукові заходи, конференції

 19 травня 2023 року в онлайновому режимі в рамках Чотирнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» відбудеться Всеукраїнський освітній семінар-практикум «Цифрові інструменти та застосунки для підвищення рухової активності дітей та молоді в закладах освіти».Проведення Всеукраїнського освітнього семінару-практикуму

Дата: 19-04-2023, 15:46 Наукові заходи, конференції

 19 травня 2023 року в онлайновому режимі в рамках Чотирнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» відбудеться Всеукраїнський освітній семінар-практикум «Цифрові інструменти та застосунки для підвищення рухової активності дітей та молоді в закладах освіти».Запрошення до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «THE MODERN WORLD AND ECONOMIC DIPLOMACY: CHALLENGES, SOLUTIONS AND RECOVERY OF UKRAINE»

Дата: 31-03-2023, 12:16 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо до участі в якості слухачів у Міжнародній науково-практичній конференції «THE MODERN WORLD AND ECONOMIC DIPLOMACY: CHALLENGES, SOLUTIONS AND RECOVERY OF UKRAINE». Конференція відбудеться 4 квітня 2023 року онлайн на базі платформи Webex. Початок роботи конференції о 10:00. Мова онлайн-конференції: англійська. За результатами конференції буде сформовано збірник наукових тез, матеріали до якого можуть подати слухачі (дипломати, науково-педагогічні працівники, аспіранти, експерти з зовнішньоекономічних питань).Міжнародна науково-практична конференція “Сучасний світ та економічна дипломатія: виклики, рішення та відновлення України”

Дата: 29-03-2023, 16:20 Наукові заходи, конференції

 4 квітня о 10:00 відбудеться міжнародна науково-практична конференція “Сучасний світ та економічна дипломатія: виклики, рішення та відновлення України”.

Формат: онлайн (Webex). Мова: англійська

Основні напрями роботи конференції:

Економічна дипломатія та її задачі під час військових конфліктів.
Міжнародне співробітництво в управлінні глобальними кризами.
Ключові питання відновлення України.VI Всеукраїнськанауково-практична конференції «Сучасні перетворення міжнародного бізнесу»

Дата: 27-03-2023, 13:08 Наукові заходи, конференції

 Кафедра міжнародного бізнесу та економічної теорії запрошує взяти участь у роботі VI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні перетворення міжнародного бізнесу. Конференцію внесено до Плану проведення наукових, науково-технічних заходів в Україні у 2023 р. (Інформаційний бюлетень ДНУ УкрІНТЕІ, посвідчення № 602 від 22 грудня 2022 р.)ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Цифрова трансформація фінансової системи України та країн V-4 В умовах євроінтеграції"

Дата: 27-03-2023, 13:01 Наукові заходи, конференції

 Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного університету природокористування й кафедра комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Державного податкового університету разом з партнерами запрошують до участі в конференції викладачів, науковців, практиків, аспірантів та здобувачів вищої освіти.VІІІ Міжнародна науково-практична конференця «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин»

Дата: 27-03-2023, 12:57 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо Вас до участі у роботі VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин», яка відбудеться на Кафедрі міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв.Міжнародна науково-практична конференція “Міжнародний історичний досвід повоєнної реконструкції економіки: уроки для України”

Дата: 27-03-2023, 12:41 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо до участі у роботі конференції науковців, аспірантів, докторантів, працівників економічних підрозділів підприємств, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, членів громадських організацій та усіх зацікавлених у тематиці заходу.Міжнародна науково-практична конференція «Трансформаційні процеси національної економіки в умовах сьогодення»

Дата: 27-03-2023, 12:37 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо науково-практичних працівників вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспірантів, здобувачів, студентів та інших зацікавлених осіб взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси національної економіки в умовах сьогодення».
Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Цифрова трансформація в економіці, фінансах, менеджменті та підприємництві»

Дата: 27-03-2023, 12:26 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо Вас 18 травня 2023 року взяти участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Цифрова трансформація в економіці, фінансах, менеджменті та підприємництві»
IX Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і виробництві»

Дата: 24-03-2023, 16:24 Наукові заходи, конференції

 Організаційний комітет ІТОНВ-2023 запрошує Вас взяти участь у роботі IX Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології в освіті, науці і виробництві», яка відбудеться 25-26 травня 2023 р. у м. Луцьк.ХVІІІ науково-практична конференція молодих вчених «Актуальні проблеми світового господарства і міжнародних економічних відносин»

Дата: 24-03-2023, 16:16 Наукові заходи, конференції

 Шановні колеги, маємо честь запросити Вас до участі у роботі ХVІІІ науково-практичної конференції молодих вчених «Актуальні проблеми світового господарства і міжнародних економічних відносин», яка відбудеться 21 квітня 2023 року на факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
XІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Наукові дослідження молоді з проблем європейської інтеграції»

Дата: 24-03-2023, 16:11 Наукові заходи, конференції

Шановні колеги та студенти запрошуємо вас до участі у XІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Наукові дослідження молоді з проблем європейської інтеграції», яку проводить Навчально-науковий інститут «Каразінський банківський інститут» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Конференція відбудеться в on-line режимі за допомогою платформи ZOOM 6 квітня 2023 року

Метою конференції є обговорення наукових та практичних проблем розвитку економіки, ефективного використання сучасних технологій та фінансових інструментів з метою вирішення проблем європейської інтеграції.ХХV Міжнародна науково-практична конференція «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування: Освіта – Наука – Виробництво – 2023»

Дата: 24-03-2023, 16:01 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо взяти участь у ХХV міжнародній науково-практичній конференції «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування: Освіта – Наука – Виробництво – 2023», яка відбудеться 27 – 28 квітня 2023 року у м. Харків, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні світові тенденції розвитку науки та інформаційних технологій»

Дата: 20-05-2022, 12:19 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні світові тенденції розвитку науки та інформаційних технологій». Місце проведення конференції: м. Одеса. Конференція відбудеться: 27–28 травня 2022 р.ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука та освіта в дослідженнях молодих учених»

Дата: 20-05-2022, 12:08 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо Вас до участі в роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченій Дню науки, «Наука та освіта в дослідженнях молодих учених», що відбудеться 19 травня 2022 року в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди.Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в сучасній освіті: методологія, технології, ресурсне забезпечення, дидактичні та виховні аспекти»

Дата: 20-05-2022, 12:03 Наукові заходи, конференції

 Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в Міжнародної науково-практичної конференції, «Інновації в сучасній освіті: методологія, технології, ресурсне забезпечення, дидактичні та виховні аспекти», яка відбудеться 20 травня 2022 року (конференція відбудеться на платформі Google Meet).IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Формування ефективної системи управління та публічного адміністрування в умовах транзитивної економіки"

Дата: 19-05-2022, 15:55 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо до участі IV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції "Формування ефективної системи управління та публічного адміністрування в умовах транзитивної економіки", яка відбудеться 21 вересня 2022 року.Інтернет-конференція: «Місто. Культура. Цивілізація: сучасність та погляд у майбутнє»

Дата: 19-05-2022, 15:48 Наукові заходи, конференції

Припускаючи, що тематика даної конференції може виявитися для Вас і Ваших колег цікавою, запрошуємо Вас взяти участь у роботі періодичної інтернет-конференції: «Місто. Культура. Цивілізація: сучасність та погляд у майбутнє», яка відбудеться 23.09.2022р.V Міжнародна науково-практична конференція «Експериментально-теоретичні дослідження в сучасній науці»

Дата: 19-05-2022, 15:17 Наукові заходи, конференції

  Запрошуємо взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Експериментально-теоретичні дослідження в сучасній науці», яка відбудеться 16-18 травня.

До участі в конференції запрошуються доктори і кандидати наук, науковці, аспіранти та докторанти, фахівці різних наукових профілів і напрямів, викладачі вищих навчальних закладів та коледжів, студенти та інші зацікавлені особи.XI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Ефективність функціонування сільськогосподарських підприємств»

Дата: 19-05-2022, 13:30 Наукові заходи, конференції

Запрошуємо Вас взяти участь у XI Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Ефективність функціонування сільськогосподарських підприємств», яка відбудиться 2-3 червня 2022 року. 

Проблематика 2022: «Ефективність інноваційного розвитку аграрних підприємств»VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Перспективні напрямки сучасної електроніки, інформаційних і комп’ютерних систем"

Дата: 19-05-2022, 12:07 Наукові заходи, конференції

 Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара запрошує взяти участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Перспективні напрямки сучасної електроніки, інформаційних і комп’ютерних систем", яка відбудеться 23-25 листопада 2022 року.XIV Міжнародна наукова конференція «Сучасний стан і перспективи розвитку держави і права»

Дата: 19-05-2022, 11:40 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо Вас взяти участь у XIV Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасний стан і перспективи розвитку держави і права», яка відбудеться 07-08 жовтня 2022 року на базі  ДНУ, 312 ауд.

Тези доповідей учасників конференції будуть опубліковані в збірниках, які будуть роздані під час проведення заходу (у разі очної участі) або надіслані на зазначену поштову адресу (у разі заочної участі).Міжнародна науково-практична конференція «Новітні технології та досягнення земельного адміністрування та територіального планування»

Дата: 18-05-2022, 15:53 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Новітні технології та досягнення земельного адміністрування та територіального планування», що проводиться під егідою Міністерства освіти і науки України на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова 6 жовтня 2022 р.Наукова Інтернет-конференція з проблем вищої освіти і науки «Науково-методологічні аспекти підвищення якості підготовки фахівців в умовах діджиталізації та інтеграції в міжнародний освітній простір»

Дата: 18-05-2022, 14:50 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо Вас взяти участь у роботі наукової Інтернет-конференції з проблем вищої освіти і науки «Науково-методологічні аспекти підвищення якості підготовки фахівців в умовах діджиталізації та інтеграції в міжнародний освітній простір», яка відбудеться в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 10 червня 2022 року.ІV Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС»

Дата: 18-05-2022, 14:25 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС» MC&FPGA-2022, яка буде проходити з 23 по 24 червня 2022 року в дистанційному режимі на базі кафедри Мікропроцесорних технологій і систем факультету Інформаційних радіотехнологій та технічного захисту інформації Харківського національного університету радіоелектроніки, м. Харків, Україна.ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти: реалії та перспективи»

Дата: 18-05-2022, 14:14 Наукові заходи, конференції

 Запрошуємо Вас взяти участь в ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції для школярів, студентів і викладачів закладів освіти «Актуальні проблеми сучасної освіти: реалії та перспективи» м. Маріуполь, Донецька область 19-20 травня 2022 рокуЧотирнадцята міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні та інноваційні технології на транспорті MINTT-2022

Дата: 18-05-2022, 13:20 Наукові заходи, конференції

 25 – 27 травня 2022 року відбудеться Чотирнадцята міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні та інноваційні технології на транспорті MINTT-2022. Мета конференції – аналіз та узагальнення нових теоретичних і прикладних результатів щодо застосування сучасних інформаційних та інноваційних технологій у транспортній галузі.
ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ – 2022»

Дата: 18-05-2022, 13:07 Наукові заходи, конференції

Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді учені! Запрошуємо Вас 19 травня 2022 року взяти участь у ІХ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих науковців «Інформаційні технології – 2022»
VI Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2022)

Дата: 18-05-2022, 12:55 Наукові заходи, конференції

 19-21 травня 2022 року на базі Черкаського державного технологічного університету буде проходити VI Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці” (ІТОНТ-2022).