» » » » Всеукраїнський освітній семінар-практикум «Цифрові інструменти та застосунки для підвищення рухової активності дітей та молоді в закладах освіти»

Дата: 20-04-2023, 12:07 | Автор:

19 травня 2023 року в онлайновому режимі в рамках Чотирнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» відбудеться Всеукраїнський освітній семінар-практикум «Цифрові інструменти та застосунки для підвищення рухової активності дітей та молоді в закладах освіти».

Для участі у семінарі просимо обов’язково зареєструватися за покликанням https://forms.gle/evq5kB7ogidVLfhDA

Організаторами семінару є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ГО «Ukraine Active», ГО «JuniorS».

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів закладів загальної середньої освіти, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Участь безоплатна. Початок: 19 травня о 14:00.

Учасники семінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Довідки за телефонами: 096-98-41-030 – Тетяна Анатоліївна Малечко; 097-842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.