» » » » » До уваги здобувачів вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» 2020 року вступу!

Дата: 6-04-2021, 15:26 | Автор:

Західноукраїнський національний університет повідомляє, що відповідно до спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Національного агентства України з питань державної служби «Про Забезпечення методичних та організаційних питань проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» від 24.03.2021 року №368/51-21, в університеті у листопаді 2021 року буде апробаційне проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» для вступників 2020 року.