XX Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації»

Дата: 24-04-2023, 09:50 Новини / Оголошення / Новини РМВ

Адміністрація Західноукраїнського національного університету, наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених запрошують всіх охочих взяти участь у XX Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації», яка відбудеться 19 травня 2023 року на базі класичного університету Тернополя.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Глокалізаційні аспекти інноваційного розвитку економіки»

Дата: 24-10-2022, 09:57 Новини / Новини РМВ

Учені Західноукраїнського національного університету взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених «Глокалізаційні аспекти інноваційного розвитку економіки». Метою заходу є обговорення наукових і практичних проблем економічного розвитку у контексті вирішення проблем суспільства.

Відбулася регіональна зустріч офісу підтримки вченого із науковцями Тернопільщини

Дата: 21-10-2022, 11:55 Новини / Новини РМВ

20 жовтня 2022 року відбулась регіональна зустріч Офісу підтримки вченого із науковцями Тернопільщини.

Відбулося підсумкове засідання Ради молодих учених

Дата: 11-06-2021, 15:00 Новини / Новини РМВ

У класичному університеті Тернополя було проведено підсумкове засідання Ради молодих учених.

XVIIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених

Дата: 8-05-2021, 09:00 Новини / Новини РМВ

Відбулася XVIIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації», організатором якої стала рада молодих учених Західноукраїнського національного університету.

XVIIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації»

Дата: 14-04-2021, 15:37 Новини / Конференції ЗУНУ / Новини РМВ

У рамках 25-річчя Ради молодих вчених Західноукраїнського національного університету запрошуємо вас взяти участь у XVIIІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації».

У рамках 25-річчя Ради молодих вчених Західноукраїнського національного університету запрошуємо вас взяти участь у XVIIІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації».

Відбувся перший Регіональний з’їзд Рад молодих учених Тернопільської області

Дата: 1-03-2021, 10:10 Новини РМВ

На базі Західноукраїнського національного університету з ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбувся перший Регіональний з’їзд Рад молодих учених Тернопільської області.

Марафон вебінарів Ради молодих вчених

Дата: 3-12-2020, 10:58 Новини РМВ

3 грудня 2020 року о 17.45 год відбудеться зустріч у рамках марафону вебінарів від молодих вчених Західноукраїнського національного університету
Спікер – кандидат економічних наук, інтернет-маркетолог, голова Ради молодих вчених ЗУНУ Олег Легкий.

Стартував марафон вебінарів від молодих вчених Західноукраїнського національного університету

Дата: 13-11-2020, 12:07 Новини РМВ

Як визначити свої професійні цілі? Які навички необхідно розвивати, щоб бути успішним? Для чого нам маркетинг особистості? Як написати ефективне резюме, мотиваційний лист? І який наш персональний бренд у соціальних мережах?

Відбувся Всеукраїнський Форум рад молодих учених!

Дата: 7-10-2020, 14:22 Новини РМВ

Вперше в історії, 29 вересня 2020 року, Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України було організовано Всеукраїнський Форум рад молодих учених, участь у якому взяли близько 500 молодих науковців з усієї України.

Відбулася міжнародна конференція Ради молодих вчених ТНЕУ в дистанційному режимі!

Дата: 2-06-2020, 17:38 Новини РМВ

Вперше за 17-річну історію свого проведення Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Економічний і соціальний розвиток України у ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації» – що організовується Радою молодих вчених Тернопільського національного економічного університету – відбулася дистанційно.

У ТНЕУ обрали голову Ради молодих вчених

Дата: 21-02-2020, 14:35 Новини РМВ

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, відбулася зустріч проректора з наукової роботи ТНЕУ професора З.-М. В. Задорожного із членами Ради молодих вчених університету. Під час зустрічі у результаті відкритого голосування присутні одноголосно обрали голову Ради молодих вчених.