» » » » Стартував марафон вебінарів від молодих вчених Західноукраїнського національного університету

Дата: 13-11-2020, 12:07 | Автор:

Як визначити свої професійні цілі? Які навички необхідно розвивати, щоб бути успішним? Для чого нам маркетинг особистості? Як написати ефективне резюме, мотиваційний лист? І який наш персональний бренд у соціальних мережах?

Понад 60 молодих вчених, аспірантів і студентів отримали відповіді на ці питання під час вебінару "Резюме, мотиваційний лист, портфоліо: лайфхаки підготовки". Провела його Олена Борисяк, керівниця центру інноваційного розвитку та тренінгів ННІІОТ ЗУНУ і член Ради молодих вчених ЗУНУ.

Дякуємо учасникам за активність і зацікавленість!

А тим часом у Раді молодих вчених ЗУНУ вже триває підготовка до наступних вебінарів! Стежте за анонсами і розвивайте навички разом із нами!

Детальніше на сторінці Ради молодих вчених у Фейсбук: https://www.facebook.com/173941246420065