» » XVIIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації»

Дата: 14-04-2021, 15:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках 25-річчя Ради молодих вчених Західноукраїнського національного університету запрошуємо вас взяти участь у XVIIІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації».

Захід відбудеться 6 травня 2021 року у Західноукраїнському національному університеті.

Тематичні напрями роботи конференції:

Секція 1. Світова економіка в ХХІ столітті: трансформація геополітичних інтересів, геоекономічні стратегії та проблеми наднаціонального регулювання.

Секція 2. Формування ефективної моделі управління підприємствами.

Секція 3. Роль фінансів в економічному зростанні: функціональна детермінованість та моделі розвитку.

Секція 4. Цифрова економіка як сучасний виклик зміни цінностей та орієнтирів.

Секція 5. Міжнародні стандарти та проблеми уніфікації обліку, аналізу і аудиту.

Секція 6. Інновації юридичної та соціальної наук в євроінтеграційному просторі.

Робочі мови: українська, польська, англійська, французька, російська.

Організаційний внесок для відшкодування витрат на публікацію становить 100 грн.

УВАГА!

Для членів Рад молодих учених інших закладів вищої освіти та наукових установ участь безкоштовна.

З детальнішою інформацією щодо подачі заявки можна ознайомитись в інформаційному листі або за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1IjkthSCfS_9jl6MZw8zFMKHn8cbs1bdc/view?usp=sharing