» » XVIIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених

XVIIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених

Дата: 8-05-2021, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулася XVIIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації», організатором якої стала рада молодих учених Західноукраїнського національного університету.

З вітальним словом виступив ректор класичного університету Тернополя і перший голова ради молодих учених закладу вищої  освіти  Андрій Крисоватий, проректор з наукової роботи Зеновій-Михайло Задорожний, голова ради молодих учених при МОН України Олеся Ващук, асоційований член ради молодих учених МОН України, відповідальний за регіональні зустрічі Андрій Хорольський, голова ради молодих учених Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу Олена Бачинська, молодіжний міський голова Тернополя, радник міського голови з молодіжних питань Назар Гапій.

До розмови долучилися Григорій Монастирський, Тарас Маршалок та Вікторія Онищук.

Під час секційних обговорень з доповідями виступили:

Роман Зварич - д.е.н., проф., завідувач кафедри міжнародних економічних відносин (тема «Цифрові виклики інноваційної політики»);

Ірина Зварич - д.е.н., проф., завідувач кафедри міжнародної економіки (тема «Інновації як шлях до циркулярних бізнес-моделей»);

Оксана Вівчар - д.е.н., проф., професор кафедри кримінального права та процесу і правоохоронної діяльності (тема «Практичний механізм методології оцінки економічної безпеки підприємств у фокусі сучасних викликів»);

Олександр Лаврук - доктор наук з державного управління, кандидат економічних наук, викладач кафедри фінансів та  економіки, член ради молодих учених Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу (тема «Фінансовий сектор України: стан, стратегія та перспективи розвитку»);

Ігор Ліщинський -  д.е.н., проф., професор кафедри міжнародної економіки (тема «Європейська регіональна політика в умовах COVID-19»);

Володимир Муравський - д.е.н., доц., професор кафедри обліку і оподаткування (тема «Облік та кібербезпека: вектори взаємодії»);

Ірина Щербатенко - магістр права, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (тема «Неправо як соціальне явище»).