» » » » Відбувся Всеукраїнський Форум рад молодих учених!

Відбувся Всеукраїнський Форум рад молодих учених!

Дата: 7-10-2020, 14:22 | Автор:

Вперше в історії, 29 вересня 2020 року, Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України було організовано Всеукраїнський Форум рад молодих учених, участь у якому взяли близько 500 молодих науковців з усієї України.

Під час онлайн сесій учасники обговорили:

– механізм об’єднання молодих учених не лише у закладах вищої освіти, наукових установах, але і в областях та містах;

– проблематику співпраці з органами влади та громадськими організаціями;

– практику закордонного досвіду діяльності об’єднань молодих вчених та інші питання.

Голова Ради молодих вчених Західноукраїнського національного університету Олег Легкий представив класичний університет Тернополя під час панельних дискусій, а також долучився до формування Резолюції Форуму.

Всеукраїнський Форум став новою сходинкою на шляху до створення міцної національної мережі рад молодих учених, а також всебічної підтримки та промоції діяльності молодих науковців України.