Тернопільський окружний адміністративний суд

Тернопільський національний економічний університет є одним з провідних закладів вищої освіти у нашому регіоні. З часу створення органів адміністративного судочинства ми підтримуємо тісну співпрацю з юридичним факультетом ТНЕУ. Станом на сьогоднішній день в Тернопільському окружному адміністративному суді працює 18 випускників факультету.
Управління Служби безпеки України в Тернопільській області

Повідомляємо, шо в Управлінні Служби безпеки України в Тернопільській області працює 6 випускників юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету, у тому числі на керівних посадах.
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області

Тернопільський національний економічний університет є одним з провідних закладів вищої освіти в західному регіоні. Випускники юридичного факультету з року в рік поповнюють лави працівників Управління.
Юридична компанія "КОНСТАНТА ЮРГРУП"

Юридична компанія "КОНСТАНТА ЮРГРУП" успішно працює на ринку юридичних послуг з 2014 року. Метою створення компанії є надання клієнтам високого pівня обслуговування з метою досягнення конкретних для клієнта цілей. Компанія спеціалізується на великому обсязі юридичних послуг. Пріоритетом діяльності є надання послуг з правового супроводу господарської діяльності юридичних осіб, захист прав та інтересів клієнта в установах, оpганізаціях, органах державної влади, правоохоронних органах та вирішення судових спорів у pізних галузях юриспруденції.
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області вже багато років співпрацює з Тернопільським національним економічним університетом в питанні професійної підготовки та працевлаштування випускників. На даний час в суді працюють 32 випускники, з них 5 суддів. Bci вони зарекомендували себе висококваліфікованими професіоналами, які мають ґрунтовні знання та хорошу теоретичну підготовку. Вони швидко адаптувались до нової сфери діяльності, постійно підвищують свій професійний рівень, роблять помітний внесок у розвиток судової системи в Україні.
Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області співпрацює з юридичним факультетом протягом багатьох років. Станом на сьогоднішній день в структурі Головного територіального управління юстиції Тернопільській області працює 120 випускників Юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету, у тому числі на керівних посадах.
Тернопільський апеляційний суд

Тернопільський апеляційний суд інформує, що у штаті суду на різних посадах працює 35 випускників Вашого закладу вищої освіти. Принагідно хотілось би відзначити належний рівень теоретичної та практичної підготовки випускників Університету. Під час виконання своїх посадових обов'язків останні вміло застосовують ті компетентності, якими вони оволоділи під час навчання.