» » » » ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Цифрова трансформація фінансової системи України та країн V-4 В умовах євроінтеграції"

Дата: 27-03-2023, 13:01 | Автор:

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного університету природокористування й кафедра комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Державного податкового університету разом з партнерами запрошують до участі в конференції викладачів, науковців, практиків, аспірантів та здобувачів вищої освіти.

Тематика панельних дискусій конференції:

1. Державні фінанси в умовах Євроінтеграції України.

2. Соціально-економічні аспекти інноваційного розвитку економіки.

3 Інструменти діджиталізації у розвитку фінансової сфери.

4. FinTech у розвитку фінансових сервісів.

5. Формування Єдиного цифрового ринку Європи.

6. Управління фінансами суб᾿єктів господарювання в ринкових умовах.

7. Кібербезпека у фінансовій сфері.

8. Фінансово-кредитне забезпечення та податкове регулювання суб’єктів підприємницької діяльності.

9. Банківська система та її роль у забезпеченні економічної стабільності держави.

10. Страховий ринок України в світовому страховому просторі.

11. Перспективи інноваційного розвитку науки та освіти.

Програма конференції
Завантажити Переглянути онлайн