» » » » ХVІІІ науково-практична конференція молодих вчених «Актуальні проблеми світового господарства і міжнародних економічних відносин»

Дата: 24-03-2023, 16:16 | Автор:

Шановні колеги, маємо честь запросити Вас до участі у роботі ХVІІІ науково-практичної конференції молодих вчених «Актуальні проблеми світового господарства і міжнародних економічних відносин», яка відбудеться 21 квітня 2023 року на факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Секції роботи конференції: 1. Сучасні тенденції розвитку міжнародних економічних відносин і світового господарства. 2. Основні напрямки розвитку міжнародної логістики в умовах глобалізованого світу.

Програма конференції
Завантажити Переглянути онлайн