» » » » Інтернет-конференція: «Місто. Культура. Цивілізація: сучасність та погляд у майбутнє»

Дата: 19-05-2022, 15:48 | Автор:

Припускаючи, що тематика даної конференції може виявитися для Вас і Ваших колег цікавою, запрошуємо Вас взяти участь у роботі періодичної інтернет-конференції: «Місто. Культура. Цивілізація: сучасність та погляд у майбутнє», яка відбудеться 23.09.2022р. За підсумками роботи конференції буде підготовлений електронний збірник тез з присвоєнням УДК.  Матеріали конференції будуть розміщені на сайті кафедри: http://fps.kname.edu.ua/

Для участі в конференції запрошуються доктори і кандидати наук, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, слухачі шкіл розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, а також  керівники та фахівці комерційних організацій й органів державного та муніципального управління, всі зацікавлені особи, незалежно від місця навчання, роботи та проживання.

Завантажити Переглянути онлайн