» » » » V Міжнародна науково-практична конференція «Експериментально-теоретичні дослідження в сучасній науці»

Дата: 19-05-2022, 15:17 | Автор:

Запрошуємо взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Експериментально-теоретичні дослідження в сучасній науці», яка відбудеться 16-18 травня.

До участі в конференції запрошуються доктори і кандидати наук, науковці, аспіранти та докторанти, фахівці різних наукових профілів і напрямів, викладачі вищих навчальних закладів та коледжів, студенти та інші зацікавлені особи.

НДЦ «InterConf» - міжнародне представництво, що діє для освітлення наукових заходів, що проходять по всьому світу і працюють за підтримки International Conference Alerts, Conference Monkey, Academic Conference Worldwide, Перелік наукових видань, UKRLOGOS.IN.UA, Academics Conferences at a Glance та інших наукових платформ.

Завантажити Переглянути онлайн