» » » Оголошено конкурсний відбір на семестрове навчання в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди)

Дата: 9-09-2019, 17:31 | Автор:

Відділ міжнародних зв’язків ТНЕУ запрошує студентів усіх факультетів, інституту до участі у конкурсному відборі на семестрове навчання у другому семестрі 2019–2020 навчального року в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди).

Конкурс організовується у рамках реалізації Навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина проекту академічної мобільності ERASMUS+ KA107 (додаткова інформація знаходиться тут [attachment=8065: завантажити]).

Усі необхідні документи просимо подати до 25 вересня 2019 року.

Детальнішу інформацію можна отримати на кафедрі міжнародних економічних відносин (а. 1412, корпус № 1).

Про час роботи відбіркової комісії буде повідомлено додатково.