Програми двох дипломівПрограма двох дипломів

 В Західноукраїнському національному  університеті укладено одинадцять Угод про два дипломи. Зокрема, Полонійна академія в Ченстохові (м. Ченстохов, Республіка Польща), Університет економіки в Бидгощі (м. Бидгощ, Республіка Польща), Академія фінансів у Варшаві (м. Варшава, Республіка Польща), Вроцлавський економічний університет (м. Вроцлав, Республіка Польща), Університет прикладних наук і мистецтв (м. Дортмунд, Німеччина), Дрезденський технічний університет (м. Дрезден, Німеччина),  Економічний університет в Катовіце (м. Катовіце, Республіка Польща), Суспільна академія наук в Лодзі (м. Лодзь, Республіка Польща), Опольський політехнічний університет (м. Ополє, Республіка Польща), Університет прикладних наук ім. Яноша Кодолані (м. Фюрдо, Угорщина), Вища школа лінгвістична в Ченстохові (м. Ченстохов, Республіка Польща).

 

10 липня 2007 року  підписано Угоду про два дипломи між Тернопільським національним економічним університетом, а від 25 серпня 2020 року Західноукраїнський національний університет (Україна) та Полонійною академією в Ченстохові (Республіка Польща).

 Відповідно до положень угоди стало можливим навчання студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «магістр» на період одного семестру у виз-партнері. Після успішного написання і захисту бакалаврської чи магістерської роботи студенти отримують диплом, як базового, так і партнерського навчального закладу.

 Учасники програми двох дипломів навчатимуться за узгодженими двома університетами навчальними планами. Дисципліни, що їх студенти вивчатимуть в одному з університетів, зараховуватимуться в другому.

  Програма двох дипломів є ефективним інструментом подолання дилеми вибору альтернативних варіантів – освіта в Європі чи в Україні.

 Тепер для одержання загальновизнаного диплому престижного європейського університету не обов’язково додатково навчатися протягом 3-4-х років за межами рідної країни.

  Студент програми двох дипломів отримує ґрунтовні знання з економічних дисциплін відповідно до вимог академічних шкіл української та польської сторін.

Оскільки навчання в Республіці Польща здійснюватиметься на польській чи англійській мовах, то програма двох дипломів стане винятковою можливістю вдосконалити навики володіння іноземними мовами як на побутовому рівні, так і на рівні професійного економічного спілкування.

 Випускник програми двох дипломів отримує можливість успішно працевлаштуватись як на ринку праці України, так і країн ЄС.

Навчання за програмою двох дипломів дозволяє відчути неперевершену атмосферу академічної мобільності, в яку вливається студентська спільнота провідних країн світу. Поєднання фахових дисциплін, мовної практики, відвідування цікавих місць та живого спілкування дозволяють відчути справжню атмосферу європейської освіти. Яскраві спогади про незабутньо проведений час не лише на студентській лаві, а й за стінами університету, супроводжуватимуть випускника програми протягом усього життя.


akademia-finansow-w-warszawie.pdf
Завантажити Переглянути онлайн


akademia-polonijna-w-czstochowie.pdf
Завантажити Переглянути онлайн


kodolanyi-janos-university-hungary.pdf
Завантажити Переглянути онлайн


politechnika-opolska.pdf
Завантажити Переглянути онлайн


spoeczna-akademia-nauk-w-od.pdf
Завантажити Переглянути онлайн


technische-universitat-dresden.pdf
Завантажити Переглянути онлайн


university-of-applied-sciences-and-arts-dortmund.pdf
Завантажити Переглянути онлайн


uniwersytet-ekonomiczny-w-katowicach.pdf
Завантажити Переглянути онлайн


uniwersytet-ekonomiczny-w-wrocawiu.pdf
Завантажити Переглянути онлайн


wysza-szkoa-gospodarki-w-bydgoszczy.pdf
Завантажити Переглянути онлайн


wysza-szkoa-lingwistyczna-w-czstochowie.pdf
Завантажити Переглянути онлайн