Оголошено додатковий конкурс з відбору студентів на семестрове навчання у Лодзькому університеті

 Українсько-польська програма навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету оголошує конкурс серед студентів університету для відбору на семестрове навчання у 2020-2021 н.р. в Лодзькому університеті.  Результати конкурсного відбору для проходження практики в міжнародному відділі

 Вітаємо студентів, котрі пройшли конкурсний відбір для проходження практики в міжнародному відділі PH Wien!Відділ міжнародних зв'язків інформує!

 Українсько-польська програма Навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д.Гаврилишина ЗУНУ оголошує конкурс серед студентів університету для відбору на семестрове навчання у 2020-2021 н.р. в одному з провідних зво-партнерів ЗУНУ з Республіки Польща:Оголошено конкурсний відбір на практику в міжнародному відділі PH Wien (Вищий педагогічний заклад Відня, Австрія)

 Відділ міжнародних зв’язків ЗУНУ запрошує студентів усіх факультетів та інститутів до участі у конкурсному відборі на практику в міжнародному відділі PH Wien (Вищий педагогічний заклад Відня, Австрія) у період з 01.02.2021 по 31.07.2021 р.Результати конкурсного онлайн відбору на семестрове навчання в Університеті прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерланди) за програмою Erasmus+


 Вітаємо студентів, котрі пройшли конкурсний онлайн-відбір на семестрове навчання в Університеті прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерланди) за програмою Erasmus+ у 2 семестрі 2020-2021 навчального року.Працюватиме комісія з відбору студентів на семестрове навчання в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди)

 Відбір студентів на семестрове навчання в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди) за програмою Erasmus+ відбудеться 6 жовтня 2020 року на платформі Zoom. Година і код доступу будуть повідомлені претендентам-учасникам індивідуально.

 

Додаткову інформацію можна отримати у відділі міжнародних зв'язків.Оголошено конкурсний відбір на семестрове навчання в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди)

 Відділ міжнародних зв’язків ТНЕУ запрошує студентів усіх факультетів, інституту до участі у конкурсному відборі на семестрове навчання у другому семестрі 2019–2020 навчального року в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди).