ТОВ "Сільпо-Фуд"

ТОВ "Сільпо-Фуд" (магазин №122) висловлює подяку колективу кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ за підготовку висококваліфікованих кадрів, а саме Семенюк М.В., яка працює у нас на посаді заступника керуючого магазином.


Західна дирекція ПрАТ "Українська - пожежна страхова компанія"

Шаров Олександр Юрійович працює у Західній дирекції ПрАТ "Українська - пожежна страхова компанія" на посаді страхового агента з жовтня 2019 року. За час роботи зарекомендував себе як відповідальний та старанний працівник.


 Аудиторська фірма "Тер Аудит"

Аудиторська фірма "Тер Аудит" висловлює Вам особисто та колективу Тернопілського національного економічного уніеврситету свою повагу. Протягом 25-ти річної діяльності аудиторської фірми "Тер Аудит" в її штаті працювало 33 випускники ТНЕУ.
Редакція газети "Підручники і посібники"

Я, головний бухгалтер Редакції газети "Підручники і посібники" Горошко Любов Михайлівна, хочу висловити вдячність професорсько-викладацькому складу кафедри фінансів ім. С.І. Юрія за високий рівень підготовки випускників, зокрема Антоніни Постригач, яка після закінчення ТНЕУ працює у редакції газети "Підручники і посібники" на посаді бухгалтера.
Директор ТОВ "БМБУД" В.В. Носик

Студентка Тернопільського національного економічного університету, факультету фінансів та обліку Підлиська Мар'яна Йосифівна, працює у ТОВ "БМБУД" на посаді фахівця із державних закупівель. За час роботи зарекомендувала себе як здібний, сумлінний, дисциплінований, добросовісний працівник.
Комунальне підприємство "Лугинське"

Комунальне підприємство "Лугинське" висловлює слова щирої вдячності професорсько-викладацькому складу кафедри фінансів ім. С. І. Юрія за підготовку висококваліфікованого фахівця (Трибушка Михайла), який вміло застосовує здобуті знання під час навчання в ТНЕУ у своїй практичній діяльності.
Золочівський районний військовий комісаріат

Золочівський районний військовий комісаріат висловлює подяку професорсько-викладацькому складу кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Тернопільського національного економічного університету за високий рівень підготовки студентів-випускників, які працюють у нашій установі та показують високий рівень фахової підготовки. Випускники володіють ґрунтовними теоретичними та практичними знаннями.
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Від імені керівництва та колективу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, тп себе особисто, висловлюю Вам щиру подяку за високий професійний рівень підготовки студентів - випускників Тернопільського нацоінального економічного університету за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування".
Вінницьке регіональне відділення "Асоціація об'єднаних територіальних громад"

Вінницьке регіональне відділення "Асоціація об'єднаних територіальних громад" має партнерські відносини із Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування в якому на посаді радника з децентралізації працює Шаповалов Євгеній Олегович. Він є випускником ТНЕУ, дипломованим фахівцем з фінансів та права.
Компанія "Бухгалтерія Орловської"

Висловлюємо подяку колективу Тернопільського національного економічного університету за якісну підготовку випускників спеціальності "Облік і аудит" та повідомляємо, що у компанії "Бухгалтерія Орловської", яка спеціалізується на наданні послуг бухгалтерського аутсорсингу, на посадах "Бухгалтер" працевлаштовані випускники ТНЕУ.
АТ Хмельницька дирекція "Укрпошта"

Повідомляємо, що на АТ Хмельницька дирекція "Укрпошта" працевлаштована випускниця Тернопільсьокго національного економічного університету облікової спеціальності, зокрема: Старик Ірина Ігорівна на посаду бухгалтера.


 Планово-фінансовий відділ ТНЕУ

У планово-фінансовому відділі Тернопільськогонаціонального економічного уніерситету працевлаштовані випускники облікових спеціальностей, зокрема: Кушнір Олексій Ростиславович, начальник планово-фінансового відділу, Гречаник Діана Сергіївна, фіхівець з публічних закупівель І категорії. За час роботи згадані особи зарекомендували себе як кваліфіковані фахівці, що підтвердили високий рівень набутих університетських знань.
Виконавчий апарат Тернопільської обласної ради

Кушнір Тарас Анатолійович працює у виконавчому апараті Тернопільської обласної ради на посаді конкультанта відділу забезпечення діяльності керівництва Тернопільської обласної ради (на правах патронатної служби) втконавчого комітету Тернопільської обласної ради з 19 серпня 2019 року по теперішній час.
ТОВ "ТЕНКІ"

Повідомляємо, що на ТОВ "ТЕНКІ" працевлаштована випускниця ТНЕУ облікової спеціальності, а саме Гуменна Анна Іванівна, на посаді економіста бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності.
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Повідомляємо, що на ТОВ "Стандартпарк Україна" працевлаштовані випускники ТНЕУ облікових спеціальностей, зокрема:

Яворська Тетяна Петрівна, економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності,

Баліцька Ірина Ігорівна, економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності,

Кузнецова Ірина Михайлівна, бухгалтер.
ТОВ "Стандарт-Парк"

Повідомляємо, що на ТОВ "Стандарт-Парк" працевлаштовані випускники Тернопільського національного економічного університету облікових спеціальностей, зокрема:

Велещук Марія Іванівна, економіст з фінансової роботи,

Шпікула Вікторія Василівна, економіст з фінансової роботи,

Кирилюк Віта Юріївна, старший менеджмер із допоміжної діяльності у сфері фінансів,

Мельник Марина Василівна, економіст з фінансової роботи.
ТОВ "Сахара"

Повідомляємо, що у Товаристві з обмеженою відповідальністю "САХАРА" працевлаштовано випускницю 2019 року облікової спеціальності ТНЕУ Смеречук Маряну Віталіївну. За час роботи у товаристі зарекомендувала себе як кваліфікований фахівець, що підтверджує рівень набутих у вищому навчальному закладі знань.
Приватне сільськогосподарське підприємство ім. Шевченка

Повідомляємо, що на ПСГП ім. Шевченка працевлаштований випускник Тернопільського національного економічного університету, який у 2015 році завершив навчання за спеціальністю "Облік і аудит", а саме: Стасюк Богдан Васильович (бухгалтер по розрахунках).
Обслуговуючий кооператив "Оболоня-Парк"

Повідомляємо Вам, що у ОК "Оболоня-Парк" працевлаштована випускниця факультету обліку і аудиту ТНЕУ Семашук Ольга Миколаївна на посаді голови кооператипу та головного бухгалтера.
ПрАТ "ВТО "Надзбруччя"

Повідомляємо, що на ПрАТ "ВТО "Надзбруччя" працевлаштована випускниця ТНЕУ облікової спеціальності Недошитко Юлія Павлівна на посаді головного бухгалтера.
ТОВ "Мрія Фармінг Полісся"

Доводимо до Вашого відома, що на ТОВ "Мрія Фармінг Полісся" працевлаштована випускниця 2017 року Тернопільського національного економічного університету облікових спеціальностей Кравчук Наталя Володимирівна, бухгалтер.
ТОВ "Мрія Трейдинг"

Доводимо до Вашого відома, що на ТОВ "Мрія Трейдинг" працевлаштована випускниця 2019 року Тернопільського національного економічного університету облікових спеціальностей Хомин Оксана, бухгалтер.


 ТОВ "Кременецьке молоко"

Доводимо до відома, що на підприємстві ТОВ "Кременецьке Молоко" працевлаштована випускниця ТНЕУ 2017 року випуску Будаковська Тетяна Сергіївна, яка займає посаду головного економіста.
ТОВ "Егіда Трейд Вест"

ТОВ "Егіда Трейд Вест" повідомляє, що на нашому підприємстві працевлаштована випускниця Тернопільського національного економічного університету спеціальності облік і аудит Єряшева Наталія Олексіївна, яка являється Головним бухгалтером нашого підприємства.
Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства

Доводимо до Вашого відома, що Коростіль Леся Петрівна випускниця Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю 071 "Облік та оподаткування" працевлаштована в Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та обіймає посаду головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та звітності.
ТОВ "Волошин"

Повідомляємо, що на ТОВ "Волошин" працевлаштовані випускники Тернопільського національного економічного університету облікових спеціальностей, зокрема:

Халімон Юрій Анатолійович, начальник відділу "Сервіс-Центр",

Капущак Олена Степанівна, консультант виробничого відділу,

Окренець Володимир Юрійович, консультант відділу "Сервіс-Центр".
ТОВ "Вест Роудз"

Повідомляємо Вам, що у ТОВ "Вест Роудз" працевлаштована випускниця факультету обліку і аудиту ТНЕУ Капран (Кузьмович" Оксана Олегівна на посаду бухгалтера. За час роботи зарекомендувала себе дисциплінованим і відповідальним фахівцем, чітко і в визначений строк виконує всі доручені завдання.


 Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької ОТГ

Трибух Василь Дмитрович із 10 довтня 2017 року працює бухгалтером відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької ОТГ. За час роботи зарекомендував себе як кваліфікований фахівець з обліку, оподаткування та правового забезпечення, з якісною теоретико-практичною підготовкою.
ТОВ "Бетоніка", м. Новояворівськ

Повідомляємо, що но ТОВ "Бетоніка" працевлаштована випускниця ТНЕУ облікової спеціальності, а саме Золоторчук Ольга, на посаді економіста з фінансової роботи. За час роботи вона зарекомендувала себе як організований та відповідальний працівник, має добре розвинені математичні та аналітичні здібності, проявила високий рівень знань, завжди прагне до підвищення професійного рівня.
ТОВ "Агропродсервіс Вест"

Повідомляємо, що на ТОВ "Агропродсервіс Вест" працевлаштована випускниця Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю облік і правове забезпечення підприємницької діяльності - Лосик Іванна Мирославівна, заступник головного бухгалтера.