Федінчук Марія Василівна, бухгалтер в NBS Nestle

Дозвольте висловити щиру подяку особисто Вам, а також всьому викладацькому складу кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Тернопільського національного економічного університету за знання та практичний досвід надані мені під час навчання в університеті. Ці знання, а також, розвиток особистих якостей стали підгрунтям мого кар'єрного розвитку впродовж 2 років після закінчення університету.
Фіщук Любов Леонідівна, випускниця 2015 року

Я, Фіщук Любов Леонідівна, фізична-особа підприємець, яка є випускником Тернопільського національного економічного університету, дипломованим фахівцем факультету фінансів, за напрямом "Фінанси і кредит в системі митних органів" 2015 року, хочу подякувати Вам особисто і усьому викладацькому складу ТНЕУ за глибокі, ґрунтовні  та системні знання у викладанні навчального матеріалу під час здобуття мною вищої освіти.
Баліцький Р. Й., випускник 1990 р.

У 1990 році закінчив Тернопільський інститут народного господарства (на даний час - Тернопільський національний економічний університет) , працюю по спеціальності в АТ «Ощадбанк».  Сьогодні ми залучаємо до роботи дуже багато випускників кафедри банківського бізнесу факультету фінансів та обліку. Оскільки зараз Ощадбанк запроваджує нову стратегію розвитку, відкриває відділення нового формату, відтак виникає потреба у молодих, професійних, висококваліфікованих працівниках.


[spoiler][/spoiler]Барилко Віталій Петрович, випускник ФФО, начальник відділення АТ "Кредобанк" у м. Тернопіль

Я, Барилко Віталій Петрович, на даний час працюю на посаді начальника відділення АТ "Кредобанк" у м. Тернопіль. У 2011 році закінчив Тернопільський національний економічний університет.  Професії-банкіра присвятив своє майбутнє.
Кундеус Олександр, доцент кафедри обліку і оподаткування

 Я, Кундеус Олександр Михайлович, доцент кафедри обліку і оподаткування.

Закінчив у 1988 році Тернопільський фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності».

За час навчання здобув ґрунтовні знання не лише з облікового напрямку, а й ряду гуманітарних дисциплін, що дозволило мені всебічно розвиватися у кар’єрному рості. Розпочав трудову діяльність із посади бухгалтера ВАТ «Бережанський склозавод», пізніше працював на посадах ревізора, головного бухгалтера та фінансового директора даного підприємства.

Разом із своїми одногрупниками, які сьогодні успішні особистості Лучко М., Харевич П.,  Дикий М.  із ностальгією згадуємо студентські роки, викладачів, які вкладали в нас свою душу та знання. Пам’ятаю заняття таких викладачів як, Журавель Г. П., Крупка Я.Д., Микитюк Н. Я. 

В цілому дякую університету за професійність, а викладачам за людяність. Шикман Мар’яна Михайлівна, інструктор з передплати ІФД АТ «Укрпошта», м. Косів

 

Хочу висловити подяку усьому науково-педагогічному колективу кафедри фінансів за професійний підхід до навчального процесу та  отримання якісних знань, що відповідають сучасним вимогам. Кожен викладач кафедри має глибокі знання у всіх сферах фінансових наук. 

Я дуже вдячна викладачам кафедри за індивідуальний підхід до кожного студента, постійну підтримку під час навчання та за професійні поради.

Я вдячний ТНЕУ за можливість удосконалювати свої вміння та навички, за новий досвід як теоретичний, так і практичний, за той поштовх, який отримала до нових звершень. Сподіваюсь, отримані знання та практичні навички будуть в повному обсязі використані в моїй практичній діяльності.

Окрема подяка доценту кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Квасниці Оксані Василівні за увагу до кожного студента, за створення комфортної атмосфери для нашого навчання і зростання нас як особистості.Шаров Олександр Юрійович, страховий агент СК «UPSK»

У 2017 році я закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» на випусковій кафедрі фінансів ім. С.І. Юрія.

Завдяки професіоналізму та компетентності викладачів факультету фінансів ТНЕУ, та рідної кафедри, навчання в університеті було надзвичайно цікавим, корисним та подекуди нестандартним. Під час навчання в ТНЕУ мене навчили писати наукові статті, робити презентації,  виступати перед аудиторією. Висловлюю безмежну вдячність викладам ТНЕУ, та університету в цілому – за можливість оцінювати себе як конкурентоспроможного фахівця, який здатний креативно мислити і прагнути розвиватися надалі.Суржик Ірина, головний спеціаліст Тернопільської філії ДП «Держохорона»

Від щирого серця хочу подякувати усьому викладацькому складу кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  за базові  знання,  за навики аналізувати інформацію та викристалізовувати  власне бачення ситуацій та подій. Хочу висловити слова подяки керівнику дипломної роботи Коваль Світлані Любомирівні за  професіоналізм, мудрі фахові та життєві поради.

Здобуті знання та навики допомогли мені знайти роботу, де я маю можливість реалізувати себе як фахівець.  Низький уклін викладачам ТНЕУ!Савич Ірина Андріївна, випускниця 2016 р.

Хочу подякувати викладачам факультету фінансів за вивченні поняття, за отримані враження, за нових товаришів, за самовдосконалення і за професію. Дуже вдячна за ті знання та досвід, які отримала під час навчання в ТНЕУ. Професійна, насичена організація навчального процесу і постійна підтримка викладачів дозволили отримати ті знання та навички, які допомагають мені сьогодні приймати правильні рішення в складних  та непередбачуваних ситуаціях. Під час лекцій та практичних занять я не тільки отримувала знання з різних предметів, але  й мала можливість спілкуватись з різними людьми з багатим професійним та життєвим досвідом.

В спогадах завжди збережуться перший екзамен, хвилювання та добрі слова підтримки!

Дякую вам за вашу турботу, доброту та терпіння!Підлісний І. С. , аспірант кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ

Я закінчив Тернопільський національний економічний університет у грудні 2018 року за спеціальністю фінанси, банківська справа та страхування. Головне, що запам’яталось за часи навчання у закладі вищої освіти – це відкрите та щире ставлення викладачів кафедри до нас, студентів, яке формувало затишну, дружню атмосферу у колективі, давало змогу вирішувати проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань.

На кафедрі фінансів ім. С. І. Юрія працюють висококваліфіковані викладачі, які завжди відповідають на всі виникаючі запитання в ході навчального процесу і лояльно відносяться до рекомендацій зі сторони студентів. Практичні заняття проходили у формі діалогів і дискусій, що стимулювало до більш глибокого розуміння і вивчення предмету. Особливо до вподоби були заняття, на яких я вчився працювати в групі і ми розглядали кейси, які є цілком реальними і дотичними до практичних ситуацій.

Великою перевагою у навчанні на кафедрі фінансів ім. С. І. Юрія є широкий спектр знань, котрий студенти отримують у ході навчання. І це дозволяє в майбутньому, при виборі професії, працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними з економікою.

На сьогоднішній день я − аспірант кафедри фінансів ім. С. І. Юрія. Специфіка даного роду заняття вимагає великого обсягу знань та застосування його у власному науковому дослідженні.

Здобуття цих знань, я завдячую саме навчання за обраною спеціальністю.Підлиська Мар’яна, випускниця 2019 р.

Я, студентка магістратури (випускниця бакалаврату 2019 року), Підлиська Мар’яна Йосифівна, за роки навчання в ТНЕУ здобула багато знань та навичок. Університет подарував мені багато нових знайомств, допоміг мені розвинути в собі лідерські якості та стати впевненішою в собі, повірити у свої сили. 

За чотири роки навчання в університеті, я з кожним днем все більше розуміла, що дана спеціальність дійсно мені до вподоби, я багато знань почерпнула і нещодавно я почала працювати за фахом в ТОВ «БМБУД» на посаді фахівця із державних закупівель, в чому мені теж посприяли своєю рекомендацією адміністрація факультету фінансів та обліку.

Я з радістю буду рекомендувати кафедру фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ для молоді, яка дійсно хоче себе реалізувати та стати якісним фахівцем.Гапій(Пастущин) С.Я., менеджер з обслуговування клієнтів та оформлення банківських карток АТ «Універсал Банк»

Студентські роки – це незабутній період у житті кожної людини. Я можу впевнено сказати, що роки навчання на кафедрі фінансів ім. С. І. ЮріяТернопільського національного економічного університету стали найкращими для мене.

 На кафедрі фінансів ім. С. І. Юріянавчання для мене було цікавим та ефективним, адже використовувався сучасний підхід до викладу навчального матеріалу, особливо запам’ятались практичні роботи, на яких я навчилась працювати в групі. А висококваліфіковані  викладачі стали нашими друзями, які завжди приходили на допомогу,відносились з розумінням.

Випускники кафедри  здобувають широкий спектр знань і в подальшому можуть  уміло застосовувати їх не залежно чи будуть працювати за основною спеціальністю, чи оберуть дотичні професії до економічної діяльності.

Моя чинна посада – менеджер з обслуговування клієнтів та оформлення банківських карток. Моя робота вимагає знань у різних сферах економіки, зокрема банківської діяльності, потребує компетентності у своїй справі,  порядності та витримки, знаходження спільної мови з клієнтами та запобігання проблемним ситуаціям, стратегічного бачення не тільки у роботі банку, ай економіки в цілому

З гордістю можу сказати, що самеТернопільському національному економічному університету я завдячую знаннями, які я отримала та використовую у своїй професії!Медвідь Ірина Василівна, старший консультант, Дитячий світ «Кукуся»

Кілька років тому я з відзнакою закінчила навчання на факультеті фінансів ТНЕУ. Швидко знайшовши гарну роботу з пристойною заробітною платнею, можу з впевненістю сказати, що в університеті готують справжніх фахівців, які володіють необхідними знаннями та навиками. Особливо хочу відзначити практику проведення занять разом із запрошеними фахівцями з різних фінансових органів, що дає можливість пізнати усі аспекти майбутньої професії. Крім вивчення фахових дисциплін, в університеті створені чудові умови для вивчення іноземних мов, занять спортом та проведення змістовного дозвілля. Роки навчання в університеті дали мені можливість відчути себе відповідальною та самостійною людиною, яка може приймати виважені рішення і з впевненістю дивиться у майбутнє. З особливою вдячністю хочеться згадати викладацький склад кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, подякувати не тільки за високий рівень навчання, але за допомогу та підтримку у багатьох життєвих ситуаціях.

 Карач Оксана, Оператор-консультант другого рівня Gold, відділення КБ «Приватбанк» м. Тернопіль

Коли після закінчення школи постало питання про вибір навчального закладу для здобуття вищої освіти, я вирішила не роздумувати і вступила до факультету фінансів ТНЕУ. Уже з перших тижнів навчання мені стало зрозуміло, що це було вдале рішення, яким я тепер стовідсотково задоволена. Перш за все, хочу відзначити високий фаховий рівень викладачів університету, які не тільки бездоганно володіють навчальним матеріалом, але й вміють зацікавити студентів до його опанування. Викликати інтерес до свого предмету – це, на мою думку, великий талант, яким більшість викладачів факультету фінансів та університету загалом добре володіють.

Приємно вражає в навчальному закладі дружня атмосфера, позитивне ставлення до студентів з боку адміністрації університету, факультету та усіх випускових кафедр. Для студентів створені чудові умови не тільки для навчання, але й для дозвілля, культурного розвитку, занять спортом. Також, що важливо для студентів старших курсів, в університеті не створюють перешкод для поєднання навчання із практичною діяльністю. Таким чином, до закінчення навчання можна не тільки здобути фахову підготовку, але й вже мати певний практичний стаж роботи.Погонець (Ільчук) Л.В., провідний спеціаліст відділу звітності та контролю Шумської міської ради

Я закінчила Тернопільський національний економічний університет у лютому 2018 року за спеціальністю фінанси, банківська справа та страхування. Хочу відмітити, що за період навчання з боку викладачів кафедри ми, студенти,  отримала відкрите та щире ставлення до нас. На кафедрі панувала дружня та здорова атмосфера. Наше бажання вчитися завжди заохочувалося. Також ми отримували допомогу у вирішені проблем зі сторони викладачів, навіть якщо це не стосувалося навчання.

Перевагою навчання на кафедрі фінансів ім. С.І. Юрія є велика кількість освітніх програм. Закінчуючи дану спеціальність, студент має змогу обирати серед  професій, які пов’язані із економікою, а не лише за основною спеціальністю. Навчання в університеті – це була найкраща можливість отримати той багаж знань, який  так необхідний у нашій подальшій роботі.

Я працюю у Шумській міській раді на посаді провідного спеціаліста  відділу звітності та контролю. Моя робота вимагає знань у різних галузях: це і бухгалтерський облік, податковий облік, оплата праці, аудит,фінансово-господарська діяльність організації, оброблення документів, проведення закупівель, розроблення проектів бюджетних програм, запитів та інші. Ці знання я отримала, навчаюсь в Тернопільському національному економічному університеті та успішно використовую у професійній діяльності.Горбатюк Інна, випускниця 2018 р.

Я закінчила Тернопільський національний економічний університет у грудні 2018 року. Навчалась на  факультеті «Фінанси» за спеціальністю «Фінанси та кредит».  Навчання у вищому навчальному закладі дало мені багато позитивних емоцій та спогадів, які залишаться зі мною до кінця життя. Дякую викладачам за знання та перший досвід у дорослому житті.

Зараз моя чинна посада – менеджер по зв’язкам з громадськістю ТОВ «Новий Медіа Простір». Юридична адреса підприємства м. Тернопіль вул. Чорновола 1 оф.4.  Робота вимагає різносторонніх навичок зокрема спілкування та вміння знаходити контакт з людьми, а також знань в сфері маркетингу та менеджменту. Також ця посада зобов’язує вмінню до планування та ефективного використання коштів на короткострокові періоди.

Завдячую здобуттю багатьох своїх знань саме моєму вищому навчальному закладу.Голик Вікторія Богданівна, випускниця 2018 р.

Я, Голик Вікторія Богданівна, закінчила Тернопільський національний економічний університет у 2018 році за спеціальністю фінанси, банківська справа та страхування. Хочу висловити подяку викладачам кафедри фінансів ім. С.І. Юрія за відкрите та щире ставлення до нас, студентів, за цікаві лекції. На кафедрі завжди дружня атмосфера. Викладачі кафедри з розумінням відносяться до своїх студентів та завжди йдуть їм на зустріч. 

Особливу подяку хочу висловити куратору моєї групи - Квасниці Оксані Василівні, яка стала для нас дуже рідною, яка допомагала нам в ідеях та втіленні їх в реальність.

Навчання на кафедрі фінансів ім. С.І. Юрія дало ґрунтові знання, які допомагають в подальному, не тільки при виборі професії, але й в повсякденному житті. 

В даний час я працюю директором туристичної агенції «Море Турів» по вулиці С. Крушельницької, 18. Знання, які були мною отримані на кафедрі фінансів ім. С.І. Юрія, дали мені змогу реалізувати себе в якості підприємця, застосувати теоретичні навики в практичній діяльності. Вороницька Єлизавета Олегівна, Головний спеціаліст відділу звітності та бухгалтерського обліку в УДКСУ у Тернопільському районі

Я закінчила Тернопільський національний економічний університет у грудні 2018 року за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Цей вибір не був до кінця свідомий, але зараз, я з впевненістю можу сказати, що він був правильний. І на це є декілька причин. По-перше, це високий рівень викладання. Кожен з викладачів, є професіоналом своєї справи. По-друге, це відкрите та щире ставлення до студентів, факультет фінансів це, як одна велика сім’я. І по-третє, це широкий спектр теоретичних знань, а також, практичних навичок з базових дисциплін, які студенти отримуються у ході навчання. В подальшому це дає можливість обирати професію не лише за основною спеціальністю, а й за багатьма суміжними.

Моя чинна посада – головний спеціаліст відділу звітності та бухгалтерського обліку в Управлінні Державної казначейської служби України в Тернопільському районі Тернопільської області.

За здобуті знання, а також за можливість працювати на даній посаді я завдячую саме навчанню за обраною спеціальністю.Ольга Дідора, начальник Тернопільського районного відділення ПАТ «НАСК «ОРАНТА»

 

Хочу висловити свою вдячність Тернопільському Національному Економічному Університету, зокрема колективу кафедри фінансів ім. С. І. Юрія за незабутні студентські роки і здобуті знання. Можу з впевненістю сказати, що саме в університеті закладено базовий фундамент мого розвитку як фахівця, що дало змогу реалізувати себе у професійній діяльності. Адже, як випускниця 2018 року, на даний час  працюю начальником Тернопільського районного відділення ПАТ «НАСК «ОРАНТА». Хочеться відмітити, що під час навчання викладачі кафедри сприяли не тільки набуттю професійних навиків, але й зуміли вкласти й частку душі, своїми настановами та теплими словами надихали нас на нові починання, вселяли віру в свої сили.

Особливо хочеться подякувати професорсько-викладацькому колективу кафедри фінансів ім. С. І. Юрія за увагу до кожного студента, за створення комфортної атмосфери для нашого навчання.

           І з нагоди 50-річчя кафедри побажати й надалі передавати професійний, науковий та просто життєвий досвід молодому поколінню, наснаги і витримки, нових наукових здобутків.Ростислав Ярема, начальник фінансового відділу Микулинецької селищної ради

Я, як випускник Тернопільського національного економічного університету 2014 року, вдячний викладачам кафедри фінансів ім. С. І. Юрія за професіоналізм та отриманий високий рівень знань, що дало змогу реалізувати себе як фахівця за отриманою спеціальністю. Щира та дружня атмосфера, висока кваліфікація викладацького складу, якісна організація навчального процесу лише мотивувала  до нових відкриттів, реалізації задумів та набуттю професійних навиків. З впевненістю можу відмітити, що отримані під час навчання знання повною мірою застосовую у практичній діяльності, працюючи на даний час начальником фінансового відділу Микулинецької селищної ради.

Тому всім викладачам кафедри фінансів ім. С. І. Юрія бажаю невичерпної енергії, нових наукових звершень та цілеспрямованих студентів!Бурко Христина Сергіївна, адміністратор ТОВ "ТЕРКО АВТО"

Мене звати Бурко Христина Сергіївна і я є випускницею факультету фінансів, а саме кафедри фінансів імені С.І.Юрія Тернопільського національного економічного університету. 
По завершенню навчання ( у грудні 2018 року), я вже працюючи, завжди згадую свої студентські роки, що асоціюються лише з хорошими емоціями, а все це завдяки людям, які доклали до цього максимум зусиль. 

Хочу подякувати за фахові знання отримані у стінах найкращого університету, їх я можу застосовувати на практиці і почуватись впевнено, тому що вони є завжди доцільними.
Дякую факультету фінансів за безцінний життєвий досвід, за людей, які стали тепер невід'ємною частиною мого життя, а також за кожне організоване свято чи наукове дійство.
Дякую найкомпетентнішим викладачам кафедри фінансів імені С.І. Юрія, які допомогли поринути у світ економіки, бюджету, казни, податків та аналітики.

Особливу подяку надсилаю для найкращого наукового керівника - Гупаловська Мирослава Богданівна. 
Я завжди відчувала Вашу підтримку та допомогу під час написання магістерської роботи. 
Завдяки нашим спільним зусиллям відбулось завершення мого студентьського життя і я отримала омріяний диплом з відзнакою. 
Я пишаюсь, що найрейтинговіший економічний університет оцінив мої знання саме таким чином.

У підсумок, хочу зазначити, що факультет фінасів - це місце, яке дарує можливість розвиватися і досягати вершин. 
Місце, яке назавжди залишиться приємним спогадом у моєму серці.Бондарчук Оксана Михайлівна, кредитний експерт ДП «Сучасні фінансові рішення»

Вибір майбутньої професії – крок у доросле та самостійне життя, вибір закладу вищої освіти – лотерея, адже лише в кінці навчання ти можеш визначити правильність такого вибору. Мені пощастило, що обрала освітньо-професійну програму «фінанси» у Тернопільському національному економічному університеті. Професійна, насичена та різностороння організація навчального процесу, постійна підтримка викладачів дозволили отримати знання та навички для подальшого професійного розвитку. Працюю за спеціальністю, люблю свою роботу та з приємною ностальгією згадую про роки в університеті. Колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія – це справжні професіонали, педагоги та психологи, котрі своїм підходом та настановами надихали на нові звершення та вселяли віру в себе. Поряд з нами завжди були надійні наставники, які могли підтримати, дати пораду та скерувати у правильне русло юну та невичерпну енергію студентів.Олександр Білан, випускник 2018 р.

Дуже багато всього сталося за п'ять років мого навчання у ТНЕУ. Викладачі вчили нас ґрунтовно, правильним речам і, вкладаючи душу в кожного з нас. Я вдячний викладачам кафедри фінансів ім. С.І. Юрія та бажаю кафедрі процвітання і успіху в підготовці талановитих фахівців. А всім майбутнім і сьогоднішнім студентам кафедри бажаю наполегливості, завзяття до навчання, отримання теоретичних і практичних знань, які, повірте, всім вам знадобляться для побудови вашого гідного майбутнього.Баранець Ярослав Володимирович, головний спеціаліст департаменту фінансів ТОДА

Я, Баранець Ярослав Володимирович, закінчив Тернопільський національний економічний університет у березні 2018 року за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».

Завдяки ефективній праці викладачів Тернопільського національного економічного університету та кафедри фінансів ім. С.І. Юрія зокрема, здобув необхідні знання за обраною спеціальністю у сфері фінансів.

Під час навчання у колективі панувала дружня та сприятлива атмосфера. Викладачі є висококваліфікованими фахівцями та справжніми професіоналами власної справи. Навчальні матеріали є цікавими, пізнавальними та актуальними для студентів-фінансистів.

Працюю головним спеціалістом у департаменті фінансів Тернопільської обласної державної адміністрації. Специфіка роботи вимагає знання широкого спектру питань щодо бюджетної системи України, бюджетного процесу та загалом бюджетного законодавства, які я отримав під час навчання в університеті.

Завдяки навчанню за спеціальністю та відданій праці викладачів Тернопільського національного економічного університету та кафедри фінансів ім. С.І. Юрія зокрема, вдалося здобути важливі та необхідні знання для обраної спеціальності у сфері фінансів.Трусь Юлія, випускниця кафедри фінансового менеджменту та страхування

Навчання Тернопільському національному економічному університеті допомогло мені стати фахівцем у галузі фінансового управління, впевнено дивитись у майбутнє, помірковано та фінансово обґрунтовано приймати рішення при розв’язуванні поточних проблем.

За допомогою набутих навиків я маю можливість розмовляти з фахівцями та партнерами як професіонал з досвідом, будувати вимоги, визначати проблеми, виконувати задачі самостійно, проводити аналіз розв’язаної задачі іншими колегами та допомагати початківцям в даній сфері управління. Дуже вдячний оптимізму, необмеженій енергії та терпінню викладачів за допомогу стати професіоналом у сфері фінансового управління.Богдана Шулюк, доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія

Період навчання в університеті назавжди залишиться для мене найщасливішою та найяскравішою частиною життя. В моїй пам’яті закарбувалося безліч незабутніх моментів студентства: переживання в очікуванні першої сесії, радість успішного складання іспитів, сум під час завершення навчання в магістратурі. Особливо вражала самовідданість викладачів, які ділилися власними вміннями і досвідом, зацікавлювали своїми дисциплінами, заохочували до працелюбності, розвитку та самовдосконалення. Вони подарували не лише знання та практичні навички, але й здійснили влив на формування моїх науково-педагогічних якостей. Адже безцінний досвід, отриманий у студентські роки, став основою для мого особистого та професійного зростання.Іванців Анатолій, директор страхової компанії «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Хочу висловити подяку усьому науково-педагогічному колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування за професійний підхід до навчального процесу та  отримання якісних знань, що відповідають сучасним вимогам. Кожен викладач кафедри має глибокі знання у всіх сферах фінансових наук. Основні переваги навчання у ТНЕУ: високопрофесійний творчий колектив викладачів; висока корпоративна культура; запрошення на практичні заняття успішних практиків бізнесу. Я дуже вдячний викладачам кафедри за індивідуальний підхід до кожного студента, постійну підтримку під час навчання та за професійні поради. Оскільки, за спеціальністю я фізик-ядерник, то теоретична і практична складова навчального процесу за освітньою програмою «Фінанси суб’єктів господарювання та страхування»,заклали базову основу, яка дозволила успішно здійснювати професійну діяльність у сфері страхового бізнесу. Я вдячний ТНЕУ за можливість удосконалювати свої вміння та навички, за новий досвід як теоретичний, так і практичний, за той поштовх, який отримав до нових звершень. Сподіваюсь, отримані знання та практичні навички будуть в повному обсязі використані в моїй практичній діяльності на посаді директора страхової компанії «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ».Олександр Шашкевич, відповідальний секретар приймальної комісії ТНЕУ

Нещодавно виповнилося 50 років кафедрі фінансів Тернопільського національного економічного університету, яка зараз носить ім’я Сергія Ілліча Юрія і на якій я маю за честь працювати. Це наштовхнуло мене на написання цього листа.

Увесь мій життєвий шлях пов’язаний з Університетом. Мені завжди було цікаво слухати історії про студентське життя моїх батьків, і коли у 1996 році переді мною постав вибір фаху, я без сумніву визначився з фахом фінансиста та став студентом кращого вищого навчального закладу – Тернопільської академії народного господарства (сьогодні – ТНЕУ).

За іронією долі, як і батько, своє кохання також знайшов будучи студентом. Дружина Тетяна, з якою маю двійко чудових дітей – Анастасію та Сашка, навчалася у паралельній групі нашого Інституту фінансів.

У 2002 р. з відзнакою закінчив Центр підготовки магістрів Тернопільської академії народного господарства здобувши кваліфікацію магістра з фінансів.

З вересня 2002 р. почав працювати на посаді викладача кафедри фінансів Тернопільського національного економічного університету.

У 2008 р. захистив дисертацію на тему: «Фінансові ресурси вищих навчальних закладів: оптимізація формування та ефективність використання», здобувши науковий ступінь кандидат економічних наук.

Здобуті знання та навички комунікування, лідерства, креативності та відповідальності за справу, якою займаєшся, дали мені змогу зробити кар’єру у стінах рідного Університету. За останнє десятиріччя працював на посадах заступника завідувача, завідувача магістратури факультету довузівської, післядипломної і магістерської підготовки, декана факультету обліку і аудиту, директора Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету. На даний час працюю доцентом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія та виконую обов’язки відповідального секретаря приймальної комісії Університету. Основним напрямком роботи вважаю надавати допомогу молодим людям в обранні майбутнього фаху, адже це формуватиме їх долю на довгі роки життя. Вважаю, що наш Університет відкриває перед вступниками великі можливості, яких не було так багато за часів мого навчання. Широкий спектр спеціальностей, чудово обладнані аудиторії, потужна спортивна база, надзвичайно чудовий професорсько-викладацький колектив – це все заслуга багаторічної праці ректорів – професора Юрія Сергія Ілліча та професора Крисоватого Андрія Ігоровича та великого колективу Тернопільського національного економічного університету. Я б з радістю повернувся у студентські роки і ще раз обрав для навчання рідний ТНЕУ.

Професор Юрій Сергій Ілліч навчав людей завжди бути вдячними. І сьогодні я хочу подякувати усім викладачам кафедри фінансів, які долучились до становлення мене як людини і фахівця. Насамперед тим, які на жаль вже покинули цей світ, – професору Юрію Сергію Іллічу, доцентам Бескиду Йосипу Мироновичу, Зятковському Ігорю Володимировичу. Боюся, що когось забуду, але теплими словами хочу згадати багаторічних працівників кафедри фінансів: Андрущенка Віктор Леонідовича, Безгубенко Людмилу Михайлівну, Дем’янишина Василя Григоровича, Кириленко Ольгу Павлівну, Крисоватого Андрія Ігоровича, Дишкант Ольгу Василівну, Парижак Надію Володимирівну, Стецька Миколу Васильовича, Шаварину Марію Петрівну, Луцишина Олега Орестовича, ТріпакаМаряна Миколайовича, Тимчука Олександра Йосиповича, Тулай Оксану Іванівну, Максимчак Богдану Володимирівну та багатьох інших. Хай Господь дарує їм довгі роки щасливого життя!

Тернопільська фінансова школа знана не тільки на теренах Тернопільщини, але була і залишається провідною в Україні та за її межами. Вірю, що усі колишні та майбутні випускники Тернопільського національного економічного університету знайдуть своє місце під сонцем та реалізують задумане у цьому цікавому та динамічному житті, адже вони – випускники найкращого Університету. Vivat Alma Mater, Vivat рідно кафедро! Многая літа!Тулай Оксана Іванівна, професор кафедри фінансів ім. С.І. Юрія

Пройшла шлях від студентки першого курсу до викладача з дипломом доктора економічних наук, і мені є що розповісти.Почну з самого важливого…

Студентство – це без перебільшення найбільш яскравий  етап в житті кожної людини. Саме в цей період відбувається становлення особистості, формування світогляду, а також безліч інших метаморфоз, які в подальшому визначають характер і долю особи. Двадцятьп’ять років тому переді мною постав нелегкий вибір: яку спеціальність обрати і в який ВНЗ вступати. Сьогодні з гордістю можу сказати, що є випускницею ТНЕУ.

По-перше, це рівень знань, які мені дали викладачі. Багато з них, окрім теоретичної діяльності мали практичні навички у податковій, банківській чи страховій сферах і охоче ділилися своїми знаннями із студентами. Це дійсно цікаво, а тому процес навчання проходив максимально швидко й ефективно. Вміння зацікавити своїм предметом – це величезний дар, яким володіють не всі викладачі, проте у ТНЕУ таких людей багато.По-друге, це позитивне ставлення до студентів. Мені найбільше імпонує те, що викладачі не перешкоджали прагненню реалізовувати свої плани, які не пов’язані із навчанням. З впевненістю можна сказати, щовикладачізалишилинайприємнішіспогади. ТНЕУ – це прекрасна платформа для будь-якоїлюдини, яка ще не знає, щовибрати, але вже готова пробувати.Черепаня Олександра, випускниця кафедри фінансового менеджменту та страхування

Факультет фінансів і, зокрема, спеціальність «фінансова діяльність суб’єктів господарювання», відкрили для студентів нашого випуску неймовірні перспективи для самореалізації, створили умови для здійснення мрій і планів, які не можливо відшукати у звичайних закладах вищої освіти. Ми одні з найкращих в Україні, хто здобув знання з управління фінансами господарюючих суб’єктів.
Формування фахових компетенцій в університеті відбувалось на засадах дуальності. Завжди в процесі навчання використовувалась будь-яка можливість для інтеграції аудиторної роботи та практики. Як результат, вже на останніх курсах ми в достатній мірі оволоділи необхідними знаннями та вміннями, та відчули себе спроможними, що здатні виконати будь-яку роботу, відповідно до здобутого фаху. Окремі випускники нашої спеціальності, вдались до підприємництва, змогли створити власний бізнес. При цьому, здобуті знання вони змогли генерувати в бізнес-проекти та створити додаткові робочі місця.
Окремі студенти змогли набути особливий досвід перебуваючи за кордоном через участь у програмах академічного обміну з іноземними університетами та пізніше продовжити навчання в магістратурах іноземних університетів.