Антон Шевчук, голова профкому студентів ТНЕУ, викладач кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ
Після закінчення школи постав важливий вибір – вибір професії. Оскільки завжди мріяв стати фінансистом, обрав факультет фінансів Тернопільського національного економічного університету.
Під час навчання зміг розвивати не тільки професійні якості, але і якості громадського активіста ставши студентським деканом факультету а згодом головою профкому студентів ТНЕУ, де працюю по сьогодні.
Зрозумівши те, що Тернопільський національний економічний університет став невід’ємною частиною мого життя після завершення навчання я вступив до аспірантури, згодом успішно захистив кандидатську дисертацію.
На даний момент працюю викладачем кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ. Колектив кафедри навчає мене, як молодого працівника, я у свою чергу розумію, що праця з студентами є важливою і все те що ми їх навчаємо вони застосують в своєму житті в майбутньому.
Вважаю, що кафедра податків та фіскальної політики це той колектив, який є цілісним і дає вдалий приклад для молодих людей які навчаються.
Антон Шевчук, голова профкому студентів ТНЕУ, викладач кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ