ФОП «Сипун Вадим Степанович»

Керівництво ФОП «Сипун Вадим Степанович» висловлює слова вдячності за успішну та ефективну підготовку нашого працівника Шевчук Ірину. Викладачі Вашої кафедри обліку та економіко-правового забезпечення АПБ  підготували належним чином успішного бухгалтера  для  нас. Хочемо висловити щирі слова подяки Вам-викладачі за хорошу підготовку випускників вашої кафедри.ТОВ «Радивилівський елеватор»

З щирими словами вдячності звертаємось до викладачів кафедри обліку та економіко-правового забезпечення АПБ. Завдяки освіті, яку одержала Романюк Світлана на вашій кафедрі, вона успішно виконує свою роботу на посаді бухгалтера на нашому  ТОВ «Радивилівський елеватор».           Свої знання вона завжди вміло використовує у щоденній роботі.ТОВ «Карат»

Керівництво ТОВ «Карат» висловлює слова вдячності кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення АПБ за ефективну підготовку нашого працівника Яворську Ірину. Яка на сьогоднішній день є успішним бухгалтером нашого підприємства. Саме ви – викладачі  кафедри обліку та економіко-правового забезпечення АПБ заклали зерно знань, яке виросло міцним деревом і дає гідні плоди вашої праці.Підприємство ГЕКА «Ровекс»

Хочемо висловити слова подяки за Фенц Уляну. Яка є випускником кафедри обліку та економіко-правового забезпечення АПБ. Яка за допомогою знань одержаних у Тернопільському національному економічному університеті успішно виконує всі завдання які ставить перед нею керівництво ГЕКА «Ровекс», яка є успішним бухгалтером даного підприємства .Керівництво В/ч А4559 смт. Оржів

Керівництво В/ч А4559 смт. Оржів висловлює щиру подяку за випускника кафедри обліку та економіко-правового забезпечення АПБ  Красномовець Юлію. Завдяки отриманим знанням та навикам на вашій кафедрі вона проявила себе як цілеспрямований, освічений та креативний працівник.ТОВ «Стандарт парк»

Від імені керівництва ТОВ «Стандарт парк» хочемо висловити слова вдячності за успішну та ефективну підготовку нашого працівника Дутку Ірину, яка у 2014 році закінчила кафедру обліку та економіко-правового забезпечення АПБ. Викладачі Вашої кафедри підготували належним чином працівника для нас. На сьогодні вона ефективно справляється з усіма завданнями та підвищує результативність нашого підприємства.ТОВ «Альфа Пак».

З щирими словами вдячності звертаємось до викладачів кафедри обліку та економіко-правового забезпечення АПБ. Завдяки освіті, яку одержала Гунчик  Олена  на вашій кафедрі, вона успішно виконує своє роботу на посаді бухгалтера на нашому  ТОВ «Альфа Пак».        Свої знання вона завжди вміло використовує у щоденній роботі.«Мрія-Трейдинг»

Керівництво компанії «Мрія-Трейдинг» в особі Ступак О.В висловлює слова вдячності кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення АПБ за ефективну підготовку нашого працівника Пушкар Оксану. Саме завдяки ефективній, наполегливій та клопіткій праці викладачів вашої кафедри Бруханського Р.Ф., Палюха М.С., Белової І.М., Завитій О.П., Дідоренко Т.В. на сьогоднішній день є успішним працівником нашого підприємства. Саме ви – викладачі заклали зерно знань, яке виросло міцним деревом та гідно приносить користь для нашого підприємства сьогодні.«Мрія-Трейдинг»

Хочемо висловити слова подяки за Пастир (Дідух) Ольгу. Яка є випускником кафедри обліку та економіко-правового забезпечення АПБ. Пастир (Дідух) Ольга за допомогою знань одержаних у Тернопільському національному економічному університеті успішно виконує всі завдання та справляється з викликами, які ставить перед ним керівництво «Мрія-Трейдинг».Підприємство Контінентал Фармерз Груп

Керівництво підприємства Контінентал Фармерз Груп висловлює щиру подяку за випускника кафедри обліку та економіко-правового забезпечення АПБ  Мельник Соломію. Завдяки отриманим знанням та навикам на вашій кафедрі вона проявила себе як цілеспрямований, освічений та креативний працівник. І за допомогою цих навиків успішно виконує всі поставлені перед нею завдання.Тернопільська філія державної установи «Інститут охорони родючості ґрунтів»

Тернопільська філія державної установи «Інститут охорони родючості ґрунтів» щиро вдячна Тернопільському національному економічному університету за кваліфікованих кадрів. Ваші студенти добре підготовані до сучасних реалій та знають багато тонкощів своєї професії. Вони не лише майстри своєї справи, а й прекрасні  лідери, які створюють чудову атмосферу в робочому колективі.

 ТОВ «ЕВРО ЛЕНД ЮЕЙ»

ТОВ «ЕВРО ЛЕНД ЮЕЙ» безмежно вдячне факультету аграрної економіки  та менеджменту за сумлінну працю Узуна Назарія, який проявив здатність впоратися з більшим обсягом роботи та застосував більш іноваційно-технологічні засоби, що забезпечили піднесення ефективності праці на підприємстві.Управління Державної казначейської служби України у м. Тернополь

Управління Державної казначейської служби України у м. Тернополі, Тернопільській обл.  висловлює подяку колективу ФАЕМу за підготовку висококваліфікованих кадрів. Ваші випускники проявляють себе з найкращої сторони, а рівень їхніх знань на високому рівні. Наша установа  дякує за сумлінну працю студенту Лукавій Ірині Михайлівні, яка за допомогою нестандартного мислення та пошуку нових ідей реалізовує чимало проектів у життя.ТОВ «ГЕРРОМ Інвест-Україна»

ТОВ «ГЕРРОМ Інвест-Україна» висловлює щиру подяку ТНЕУ за їхнього випускника Федака Івана Ігоровича. Ця людина з своїми новітніми та прогресивними поглядами змінила нашу компанію на краще. Дякую вам за підготовку такого спеціаліста! Він уміє максимально чітко ставити цілі та правильно реалізовувати їх у життя, що допомогло підприємству стати більш продуктивнішим та високласифікованим.ТОВ «ДУНАПАК – Україна»

ТОВ «ДУНАПАК – Україна» дякує факультету аграрної економіки і менеджменту за високий професіоналізм вашого випускника Кіжеватова Валентина, який застосував набуті теоретичні знання у практичних цілях також проявляв ініціативу та зацікавленість у модернізації підприємства та представленні нових проектів як в нашій країні так і за її кордонами.Відділ Держгеокадастр у Чортківському районі

Відділ Держгеокадастру у Чортківському районі  з великою вдячністю дякує факультету аграрної економіки  та менеджменту за студента Велигана Віталія Миколайовича,  який проявив  себе як фахівець креативного та творчого рівня, за його активної участі у роботі нашої установи, на нашому сайті з'явилися нові рубрики, інформаційне наповнення яких він взяв на себе.ТОВ АП КОЛОС

ТОВ АП КОЛОС – 2 висловлює щиру подяку Тернопільському національному економічному університету та факультету аграрної економіки  та менеджменту за високопрофесійного спеціаліста Никируя Юрія, який проявив свої знання і вміння у практичній діяльності нашого аграрного підприємства.