Кафедра транспорту і логістики

Попович Павло Васильович

Посада: в.о. завідувача кафедри транспорту і логістики
Науковий ступінь: доктор технічних наук
Вчене звання: професор

Контакти:
Адреса: Майдан Перемоги, 3, корпус №2
Кабінет: 2214
E-mail: p.popovych@wunu.edu.ua

Кафедра транспорту і логістики

Колектив кафедри транспорту і логістики ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за освітніми програмами

–        Автомобільний транспорт (рівень вищої освіти бакалавр, магістр);

–        Транспортні технології та логістика (рівень вищої освіти бакалавр).

На освітній програмі “Автомобільний транспорт” упродовж навчання, окрім загальних дисциплін, студенти вивчають такі дисципліни професійного спрямування: Технічна діагностика автомобілів; Технологічне обладнання для обслуговування та ремонту автомобілів; Автомобільні двигуни; Електромобілі; Діагностика мехатронних систем автомобілів; Електрообладнання автомобілів; Цифрові технології управління роботоздатністю транспортних засобів; Складське господарство; Інноваційні методи і технології експлуатації та сервісу автомобілів; Сертифікація та страхування на автотранспорті; Управління персоналом АТП; Технічна експлуатація автомобілів; Автомобільні перевезення; Логістика.

Після завершення навчання на кафедрі випускники можуть обіймати посади: Керівник станції технічного обслуговування; Інженер з експлуатації та ремонту транспортних засобів; Спеціаліст з діагностики та ремонту автомобілів; Фахівець з організації діяльності автотранспортних підприємств і станцій технічного обслуговування; Фахівець по технічній експлуатації та обслуговуванню транспортних засобів; Спеціаліст з технічного контролю на транспорті; Фахівець з сертифікації та страхування на транспорті; Інспектор по безпеці на транспорті; Експерт ДТП.

На освітній програмі “Транспортні технології та логістика” упродовж навчання, окрім загальних дисциплін, студенти вивчають такі дисципліни професійного спрямування: «TMS Логістика. Управління перевезеннями»; «WMS Логістика. Управління складом»; «PTV Traffic Suite. Транспортне планування»; Міжнародні перевезення; Транспортно-експедиторська діяльність; Мультимодальні перевезення; Логістика; Транспортна географія; Вантажні перевезення; Пасажирські перевезення; Організація дорожнього руху; Інтелектуальні транспортні системи; Економіка транспорту; Транспортна телематика; Експертиза ДТП; Ергономічне забезпечення транспортних процесів; Проектування транспортно-складських комплексів; Транспортне планування міст; Управління персоналом на транспорті.

Після завершення навчання на кафедрі випускники можуть обіймати посади: Логіста; Спеціаліста з логістичного аудиту; Керівника транспортного відділу комерційних організацій; Менеджера в транспортних, транспортно-експедиційних та транспортно-складських підприємствах; Посадовця в управліннях транспорту органів державної влади, державної служби України з безпеки на транспорті, на митниці, митного брокера.

Кафедра активно співпрацює з такими установами й організаціями: міністерство інфраструктури України;  ТОВ «Іден-транс», ТОВ МВ «Стеллар», представництво Dornier Consulting International GmbH, WINGSTAR TRANSPORTATION LLC, де студенти також мають можливість набувати практичного досвіду й брати участь у стажуваннях, навчальних практиках, працевлаштуватися.

Кафедра реалізує міжнародну співпрацю із зарубіжними партнерами:

Державний університет ім. Марії Кюрі-Склодовської (Польща); Економічний університет м. Познань (Польща); University of Portsmouth (Велика Британія); Nishinippon Institute of Technology (Японія); Mykolas Romeris University; Vilnius (Литва); Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile (Польща); Batumi Shota Rustaveli State University (Грузія); University of National and World Economy (Болгарія); Greenwich University (Пакистан); University of Mostaganem (Алжир).

Якщо у вас виникли запитання стосовно:

вступу – телефонуйте 097- 137 44 61, доц. Шевчук Оксана Степанівна, o.s.shevchuk@wunu.edu.ua

організації навчального процесу – телефонуйте 050- 585 50 55, проф. Попович Павло Васильович, p.popovych@wunu.edu.ua

поселення в гуртожиток – телефонуйте (0352) 47-50-66 – Гуменюк Олена Олексіївна

оформлення довідок, заяв і т.д. – телефонуйте (0352) 47-50-66 – Богатюк Лариса Миколаївна

співпраці з науковцями кафедри – телефонуйте 050- 585 50 55, проф. Попович Павло Васильович, p.popovych@wunu.edu.ua

Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

Наші контакти:

Майдан Перемоги, 3, корпус№2, каб. 2214, Тернопіль, 46009

E-mail: _____________

Професорсько-викладацький колектив

Шевчук Оксана Степанівна