Бойко Оля ОПЗм-22, випускник магістратури 2017 р.

Я вирішила вступати в Тернопільський національний економічний університет, тому, що всі корпуси знаходяться поблизу один від одного. На кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу сучасний підхід до викладу інформації. На нашій кафедрі викладачі відносяться з розумінням, допомагають студентам у виконанні робіт, йдуть їм на зустріч. На кафедрі проводяться різноманітні конференції, круглі столи, відкриті лекції на яких виступають викладачі, студенти, практики з підприємств. Тому усім раджу кафедру обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Факультету аграрної економіки і менеджменту ТНЕУ.Познацанін Сергій ОПЗзм – 22, випускник магістратури 2017 р.

На мою думку, Тернопільський національний економічний університет – один із найкращих вищих навчальних закладів. Обравши спеціальність «Облік і оподаткування» на Факультеті аграрної економіки і менеджменту в університеті, я здобув високоякісні професійні знання. Викладачі завжди сумлінно виконували свою роботу та ділилися своїми знаннями з студентами. Коли у мене виникали питання, вони ніколи не відмовляли мені у допомозі та старались мені допомогти всім, чим можливо. Саме тому я раджу вам обрати саме наш університет, а особливо спеціальність «Облік і оподаткування».Дутка Ірина ОПЗм - 21, випускниця магістратури 2017 р.

Я дуже рада, що прийшла вчитись в ТНЕУ. Якщо б зараз у мене був вибір – ТНЕУ чи якийсь інший вуз, я б без сумнівів вибрала перший варіант. Навчатись в університеті дуже добре, є час і на відпочинок, і на навчання. Я не помилилась, вибравши саме цей університет і спеціальність «Облік і оподаткування» на кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу, адже у ньому навчались мої батьки і саме їх порада стала вирішальною в моєму виборі ВНЗ.Шевчук Ірина ОПЗзм- 21, випускниця магістратури 2017 р.

Закінчивши коледж, переді мною постав вибір, де продовжити своє навчання. Серед багатьох університетів я вибрала саме Тернопільський національний економічний університет. Я обрала спеціальність «Облік і оподаткування». Про свій вибір жодного разу не пожаліла тому, що наш університет один з найкращих в Україні. Якщо говорити про нашу кафедру обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу, то тут працюють справжні знавці своєї справи. Всі викладачі з повагою ставляться до студентів та чудово викладають свої предмети. Раджу всім поступати до ТНЕУ.Рихтик Андрій ОПЗм-22, випускник магістратури 2017 р.

Я дуже радий, що вступив саме на цю спеціальність «Облік і оподаткування», спеціалізацію: «Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу» і тому, що у мене викладали такі викладачі, як Бруханський Р.Ф., Палюх М.С, Белова І.М., Спільник І.В., Завитій О.П. Мені здається, не кожний студент може похвалитись таким зізнанням після випуску. Мабуть, головне, чому я навчився за ці роки – це адекватно та раціонально дивитися на речі, розуміти економічну реальність, в якій ми з вами живемо, та цінність кожного кинутого слова у бізнесі. Ким би ви не стали у майбутньому, бухгалтерський облік – це серйозний фундамент у вашій самоідентифікації у житті та побудові своєї професійної кар’єри.Чижовка Віталій ОПЗм-22, випускник магістратури 2017 р.

Я поступив в Тернопільський національний економічний університет, тому що тут хороші, добрі та приязні викладачі, які дають високий рівень знань з економічних дисциплін. Також тут є турботливе керівництво, яке дбає про студентів і з розуміння ставиться до їхніх проблем. За що я полюбив цей університет...? За його сімейну атмосферу, дружній колектив викладачів кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу, чудових людей, зокрема старшокурсників, які завжди готові допомогти. Перед тим, як поступати, я довго обдумував, куди іти, вибирав різні вузи, вагався, але тепер зрозумів, що зробив правильний вибір.Семенишена Юлія ОПЗм-22, випускниця магістратури 2017 р.

Тернопільський національний економічний університет – один з найкращих вишів Західної України з викладачами, які сумлінно виконують свою роботу та діляться своїми знаннями і життєвим досвідом з студентами. Особливо старанними та професійними є викладачі кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу, які наполегливо готують нових висококваліфікованих спеціалістів, які продовжать їх наукову діяльність та замінять старше покоління. Професія бухгалтера є цікавою і прибутковою, але потребує і певних теоретичних та практичних знань. Саме тому я раджу Вас обирати професію бухгалтера та Тернопільський національний економічний університет!Мельник Соломія ОПЗм- 22, випускниця магістратури 2017 р.

Я вирішила поступати у ТНЕУ тому, що мене зацікавила професія бухгалтера. Спеціальність «Облік і оподаткування» на Факультеті аграрної економіки і менеджменту виправдала мої очікування і дала мені гарну базу знань для отримання перспективної роботи.

Навчання проводять цікаво, викладачі цієї кафедри цікаво проводять пари та з розумінням ставляться до студентів.

Про свій вибір не жалію і раджу обрати саме цей університет.Гоцак Іванна ОПЗзм-21, випускниця магістратури 2017 р.

П’ять років тому вирішила поступати. Переглядаючи різні університети, я побачила Тернопільський національний економічний університет. Я зрозуміла, що хочу навчатись саме в цьому університеті. Поступивши, я познайомилася з чудовими викладачами, а саме з Бруханським Р.Ф., Беловою І.М., Геменюк О.О, Дідоренко Т.В., Забчуком В.Д., Завитій О.П., Палюхом М.С.,Пуцентейлом П.Р., Спільник І.В., Ярощуком О.В. Навчаючись на кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу, я навчилась дуже багато речей. Зрозумілий виклад інформації викладачами мене вразив. І за 5 років мого навчання я ні разу не пошкодувала, що вступила саме у Тернопільський національний економічний університет.

Тернопільський національний економічний університет найкращий!Дехтяр О.В. ОПЗзм-21, випускниця магістратури 2017 р.

Кажуть, що студентські роки найкращі у житті. Я можу впевнено сказати, що п’ять років навчання у ТНЕУ стали найкращими для мене. Викладачі кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу дуже доброзичливі і відкриті до студентів, особливо багато практичного матеріалу нам пояснювали на практичних такі викладачі як: Спільник І.В, Бруханський Р.Ф., Пуцентейло П.Р., Белова І.М. На парах часто застосовують презентації, щоб зацікавити студентів.

Я ніколи не думала, що професія бухгалтера мені сподобається, але на парах я зрозуміла, що це не просто сухі цифри, а ще й творча робота.Найко Оля ОПЗм-22, випускниця магістратури 2017 р.

Після закінчення школи перед мною постав важкий вибір у житті: яку обрати професію? Куди поступити? Після довгих роздумів я вирішила обрати професію бухгалтера, оскільки на сьогодні це одна з найбільш високооплачуваних і престижних професій.

Поступила я в Тернопільський національний економічний університет і провчилася 5 років і ніколи не пошкодувала про свій вибір, оскільки викладачі кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу є висококваліфіковані і лекції проводять на високому європейському рівні.

Всім раджу поступати в ТНЕУ.Ішук Оксана ОПЗзм-21, випускниця магістратури 2017 р.

Після закінчення школи переді мною постало питання «що далі?», адже цей крок ніхто не зробить замість мене. І коли я вперше опинилася в стінах Тернопільського національного економічного університету, то зрозуміла, що не помилилася в своєму виборі. Спершу мене вразила особлива атмосфера, тут приємно просто проводити час і чудово налагоджене не лише навчання, а й дозвілля, а саме тут проходить студентська ліра є великі спортивні комплекси. А знання і досвід, які я отримую в ТНЕУ, а особливо за спеціальності «Облік і оподаткування» Факультету аграрної економіки і менеджменту, не забудуться просто так, вони стануть міцним фундаментом в житті і кар’єрі. Крім цього, корпуса університету розташовані близько один від одного, а гуртожитки в двох хвилинах ходьби, що суттєво вирізняє ТНЕУ серед інших вузів. Усім рекомендую цей вуз.Радивілова Галина ОПЗм-22, випускниця магістратури 2017 р.

Я стала випускницею ТНЕУ за спеціальністю «Облік і оподаткування», спеціалізації: «Облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу».

Навчання на кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу для мене було цікавим, насиченим і ефективним. Хочу подякувати викладацькому складу, а саме Бруханському Р.Ф., Палюху М.С., Беловій І.М., Завитій О.П. за теоретичну базу, яку я отримала. Бо із здобутим багажем знань, разом із своєю наполегливістю і великим бажанням мені вдалось працевлаштуватись на посаду бухгалтера у компанію, що є однією з провідних в галузі агропереробки.Ярмолюк Вадим ОПЗм-22, випускник магістратури 2017 р.

Я закінчив Тернопільський національний економічний університет у грудні 2017 року за спеціальністю «Облік і оподаткування». Основне, що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу. Відкрите та щире ставлення викладачів кафедри до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань.

Значним плюсом у навчанні на кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. Він дозволяє в подальшому, при виборі професії, працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними з економікою.

Моя чинна посада – бухгалтер. Специфіка роботи вимагає знання широкого кола питань з різних сфер економіки та ринкових відносин – це і кон’юнктура ринку, бухгалтерського та податкового обліку, аналізу фінансового стану підприємства, аудиту, зовнішньоекономічна діяльність, правового забезпечення тощо.  

Здобуттю цих знань я завдячую саме навчанню за обраною спеціальністю.Чортківська Тетяна МПЗм-11, випускниця магістратури 2017 р.

Я дуже задоволена освітою,  яку здобула в ТНЕУ, її якість, що  дає свої плоди. Я впевнена, що здобуті знання допоможуть мені у досягненні успіхів у житті та професійній діяльності.Полівчук Марія ЕДПРм-11, випускниця магістратури 2017 р.

Дуже вдячна Тернопільському національному економічному університету за найкращі умови навчання та хорошу команду професійних викладачів. Завдяки часу проведеному тут, мені вдалося зрозуміти свої кар'єрні вподобання та отримати велику кількість знань для досягнення власних цілей. Особливу подяку хотілось би виразити викладачам: Волошину Р.В., Дзядикевичу Ю.В., Любезній І.В., Буряку М.В., Розуму Р.І.  за новітні підходи до викладання, вміння зацікавити і розкрити потенціал студентів.Павлик Іванна МПЗм-11, випускниця магістратури 2017 р.

Я дуже вдячна нашому університету за той міцний фундамент із теоретичних знань та практичних навичок, які дозволили з впевненістю стати на обраний професійних шлях  Впевнена, що наш університет дарує не лише знання – він допомагає формувати світогляд, розширювати межі сприйняття та вміння бачити нові можливості. Саме за це, а ще й за кожну хвилину часу дякую нашим викладачам. Бажаю, щоб ваша неоціненна праця та зусилля поверталися до вас сторицею через нові професійні висоти, успіхи студентів та вдячність випускників!Мульська Марія МПЗм-11, випускниця магістратури 2017 р.

Я нескінченно вдячна ТНЕУ за студентське життя, за нових друзів і той досвід, що я отримав за ті незабутні роки навчання. Дякую всім викладачам і керівництву, за вашу увагу, за знання та самовіддачу, за величезний внесок у наше майбутнє. Бажаю Вам, дорогі викладачі, подальшого процвітання і хороших, сумлінних студентів.Сорокін Віктор ЕДПРм-11, випускниця магістратури 2017 р.

За час навчання в ТНЕУ я отримав багато корисної інформації, яка стала мені в нагоді в майбутньому. В цьому університеті достатньо професійні викладачі, які знають свою справу. Щоб отримати тут знання, достатньо лише мати бажання. Величезна подяка  всьому викладацькому складу і особливо колективу кафедри економіки біоресурсів і природокористування, яка  став частиною мого життя. Це найкращі роки становлення, формування нового мислення. Тут мене навчили вчитися.Никеруй Юрій ЕДПРм-11, випускник магістратури 2017 р.

Щиро  вдячний викладацькому складу ТНЕУ та улюбленим викладачам кафедри економіки біоресурсів і природокористування, а саме Любезній І.В., Буряку М.В., Розуму Р.І. та іншим. Саме вони допомогли мені розкритися і задати ціль в житті. Саме навчання в університеті дало мені необхідні знання, уміння та навички для створення власної справи.Зварич Володимир ЕДПРм-11,випускник магістратури 2017 р.

Хочу подякувати рідному університету за той квиток у життя, що він мені подарував. Знання, здобуті в ньому, ведуть мене по життю, допомагаючи будувати своє майбутнє. Майбутнє, в якому ти почуваєшся дійсно професіоналом своєї справи. Вибираючи з декількох  вузів при вступі, я з певністю можу сказати, що вибрав найкращий!Кравець Юрій ЕДПРм-11, випускник магістратури 2017 р.

Роки навчання в ТНЕУ залишилися в моєму серці назавжди. Тернопільський національний економічний університет є сучасним вищим навчальним закладом з кваліфікованим складом викладачів та новітніми системами навчання. В мене тільки найкращі спогади і побажання!Кравець Оксана ЕДПРм-11, випускниця магістратури 2017 р.

Навчання в ТНЕУ було найяскравішим періодом мого життя. Університет забезпечив основу для всебічного саморозвитку, важливо, що окрім здобуття професії ти тут можеш знайти себе.. Окремо хочеться відзначити наполегливість викладачів та чуйність адміністративного персоналу факультету аграрної економіки і менеджменту. Кожного дня я втілюю в життя те, що отримала в ТНЕУ. Мій університет був фундаментом моєї мрії.Лукава Ірина МПЗ-41, випускниця бакалаврату 2018 р.

Дуже задоволена навчанням в ТНЕУ, якістю навчального процесу, з радістю згадую студентські роки. Навчальний процес був наповнений  творчим та  практичним  підходом, що дало змогу розвиватися всебічно. Всі отримані знання знадобилися і я сумлінно використовую їх щодня в практичній діяльності. Якщо хочете  з користю та цікавістю провести студентські роки, то настійно рекомендую вступати до ТНЕУ, реалізація ваших бажань і очікувань гарантована!Кіжеватов Валентин МПЕД-41, випускник бакалаврату 2018 р.

Для мене ТНЕУ за роки навчання став справжньою родиною і навіть більше,  наставником, який навчив чудово орієнтуватись в аграрній сфері. Викладачі навчали нас самостійно думати і робити висновки, ці вміння тепер стають у нагоді в будь-якій складній ситуації, які створює нам нестабільна економіка. Із впевненістю можу сказати, що ТНЕУ - це ключ до успіху. Щиро дякую всьому викладацькому складу, а саме Розуму Р.І., Вітровому А.О. та Любезній І.В., Дзядикевичу Ю.В. за їх вклад у наше майбутнє, розвиток і кар’єру, за те, що зробили з нас професіоналів!Захарчук Наталія МПЕД-41, випускниця бакалаврату 2018 р.

У ТНЕУ я отримала  широкі ґрунтовні  знання у сфері менеджменту природокористування, де на факультеті аграрної економіки  та менеджменту навчили розвивати лідерські якості, аналітичні навички та стратегічне мислення. Хочу подякувати прекрасному  колективу кафедри економіки біоресурсів і природокористування  за теплу надихаючу атмосферу.  Особлива подяка викладачам Розуму Р.І., Дзядикевичу Ю.В. та Любезній І.В.,   креативність та  професіоналізм яких надихають. Їхні повчання та досвід були  кращими настановами до самовдосконалення. Велике дякую вам за відповідальність та увагу до кожного студента, за створення комфортної атмосфери для нашого навчання і зростання!Женевська Софія МПЕД-41, випускниця бакалаврату 2018 р.

Навчання в Тернопільському національному економічному університеті відкриває студентам широкі можливості та перспективи для подальшої професійної діяльності. Університет славиться новітніми технологіями та сучасними методами навчання, а головне – професійним складом  викладачів, більшість з яких є не лише теоретиками, а і практиками.  ТНЕУ дуже насичене і цікаве студентське життя,  де студентська молодь має можливість проявити свої творчі, організаторські та спортивні здібності, або стати справжнім громадським діячем. Завжди з радістю відвідую рідні стіни ТНЕУ  та не перестаю радіти, що університет з кожним разом удосконалюється та оновлюється,  стає сучаснішим. Щиро вдячна університету, своєму факультету та кафедрі економіки біоресурсів і природокристування за цікаві роки навчання, за нові можливості, за самовдосконалення. Бажаю вам подальших успіхів у науковій та педагогічній діяльності!Пиріжок Лілія МПЕД-41, випускниця бакалаврату 2018 р.

Під час лекцій, семінарів і практичних занять у ТНЕУ я отримала знання з різноманітних предметів та водночас скористалася можливістю спілкування з чудовими людьми з багатим професійним та життєвим досвідом. Викладачі вклали в нас не тільки знання, але і частинку своєї душі, особливо захоплююсь нашим куратором Любезною І.В., яка своїми настановами та теплими словами надихала нас на нові починання, вселяли віру в наші сили, була поруч з нами під час всього навчання та була готова у будь-який час підтримати, дати пораду, направити на вірний шлях. Особливі слова подяки хочеться сказати на адресу всіх викладачів кафедри економіки біоресурсів і природокористування, які завжди були вимогливими і водночас лояльними до нас.Шарий Едуард МПЕД-41, випускник бакалаврату 2018 р.

Дуже вдячний за ті знання та досвід, які отримав під час навчання в ТНЕУ на факультеті. Професійна, насичена організація навчального процесу і постійна підтримка викладачів дозволили отримати ті знання та навички, які допомагають мені сьогодні вирішувати проблеми та приймати правильні рішення в складних і непередбачуваних умовах аграрного ринку. Навчання в ТНЕУ дає надійну основу фундамент для побудови майбутньої кар'єри не дипломом для роботодавця, а знаннями, які знадобляться протягом всього життя.Безлисюк Юліана МПК-41, випускниця бакалаврату 2018 р.

Свій професійний шлях я почала в стінах рідного університету. Після закінчення ТНЕУ  залишилась працювати у деканаті факультету аграрної економіки  та менеджменту. Особливу подяку хочу висловити декану факультету Язлюку Борису Олеговичу, він є еталоном сучасного керівника, поєднує в собі харизму, лідерські якості та втілює найсучасніші технології управління. У стінах ТНЕУ  я одержала безцінний досвід, який тепер ефективно використовую у подальшій професійній діяльності. Знання, які я отримала в ТНЕУ, є запорукою успіху  на протязі всього нашого життя!