Оголошення

Відбудеться захист дисертації Карого Володимира Вікторовича

11 січня 2023 року відбудеться захист дисертації Карого Володимира Вікторовича на тему «Теорія та практика функціонування системи безоплатної правової допомоги: адміністративно-правові аспекти» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».

Науковий керівник - Гречанюк Роксолана Володимирівна, докторка юридичних наук, доцентка кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету.


Відбудеться захист дисертації Ногаса Назара Ігоровича

10 січня 2023 року відбудеться захист дисертації Ногаса Назара Ігоровича на тему «Адміністративно-правові засади забезпечення якості вищої освіти» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».

Науковий керівник - Цимбалістий Тарас Олегович, кандидат юридичних наук, доцент Західноукраїнського національного університету.


Відбудеться захист дисертації Градового Василя Васильовича

 04 січня 2023 року відбудеться захист дисертації Градового Василя Васильовича на тему «Організаційно-економічний механізм енергозбереження в сільськогосподарських підприємствах» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю  073 «Менеджмент».

Науковий керівник - Пархомець Микола Кирилович, доктор економічних наук, професор Західноукраїнського національного університету.


Відбудеться захист дисертації Труш Ірини Маркіянівни

 03 січня 2023 року відбудеться захист дисертації Труш Ірини Маркіянівни на тему «Управління ефективністю інноваційної діяльності підприємств: інвестиційний аспект» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю  073 «Менеджмент».

Науковий керівник - Микитюк Петро Петрович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету.


Відбудеться захист дисертації Гузели Ірини Анатоліївни

 03 січня 2023 року відбудеться захист дисертації Гузели Ірини Анатоліївни на тему «Податкове регулювання страхового ринку України» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю  072  «Фінанси, банківська справа та страхування».

Науковий керівник - Десятнюк Оксана Миронівна, докторка економічних наук, професорка, проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність), професорка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Західноукраїнського національного університету.


Відбудеться захист дисертації Адамської Ірини Євгенівни

 30 грудня 2022 року відбудеться захист дисертації Адамської Ірини Євгенівни на тему «Облік і аналіз в процесі формування креації вартості підприємства (на прикладі підприємств будівельної галузі в Україні)» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю  071 «Облік і оподаткування».

Науковий керівник - Лучко Михайло Романович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансового контролю та аудиту Західноукраїнського національного університету.