Навчально-науковий інститут новітніх освітніх технологій

Питель Святослав Васильович

Посада:  директор ННІНОТ
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: доцент

Контакти:
Адреса: м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3,корпус
Кабінет: 3203 А
Телефон: (0352)51-75-35, вн. 13-203
E-mail: s.pytel@wunu.edu.ua

Навчально-науковий інститут новітніх інноваційних освітніх технологій


 
Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій
(ННІІОТ) є навчальним, науковим і культурно-освітнім структурним підрозділом Західноукраїнського національного університету.  Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій здійснює організаційно-методичне забезпечення підготовки фахівців за заочною, дистанційною формами навчання, післядипломної підготовки, функціонування університетського бізнес-інкубатора, реалізації короткотермінових програм бізнес-освіти, організації електронних освітніх сервісів і моніторингу якості освітньої діяльності, керівництво та координацію діяльності  навчально-консультаційних центрів ЗУНУ.

Для організаційно-методичного забезпечення навчального процесу і наукової діяльності у структурі інституту функціонують:

-  центр заочного та дистанційного навчання;

-  відділ післядипломної освіти та підвищення кваліфікації;

-  навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов;

-  центр інноваційного розвитку та тренінгів.

Підготовка фахівців здійснюється за такими заочними факультет-програмами:

- Заочна факультет-програма біоресурсів і природокористування 

- Заочна факультет-програма економіки та управління 

- Заочна факультет-програма комп'ютерних інформаційних технологій 

- Заочна факультет-програма міжнародних відносин 

- Заочна факультет-програма фінансів та обліку 

- Заочна юридична факультет-програма

- Заочна соціально-гуманітарна факультет-програма

 

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій реалізує міжнародну співпрацю в проекті «Норвегія-Україна». Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS). Основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві. Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин. В результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України), спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

 

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій активно співпрацює з такими установами та організаціями: Департамент економічного розвитку і торгівлі, Департамент соціального захисту населення, Управління освіти і науки, Управління екології та природних ресурсів, Управління екології та природних ресурсів, Управління ЖКГ та енергозбереження, Управління туризму Тернопільської ОДА, Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області, Агенція регіонального розвитку Тернопільської області, Тернопільський обласний центр зайнятості, КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго», Група компаній MagneticOne Group, Програма US AID DOBRE, Програма «U-LEAD з Європою», ГО ТМЖК «Відродження нації», ГО Молодіжна організація «АТОМ», ГО «Агенція регіонального розвитку туризму».

 

Якщо у вас виникли запитання стосовно:

вступу – телефонуйте  (0352) 47-58-51

організації навчального процесу(0352) 47-58-51


Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

         

Наші контакти

м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3,корпус №3 (каб. 3205)

Телефон: ((0352)51-75-35, вн. 13-203

E-mail: nniiot@wunu.edu.ua


Заступники директора ННІНОТ

Іващук Олег Тимофійович

Посада: заступник директора Навчально-наукового інституту новітніх освітніх технологій, доцент кафедри  менеджменту, публічного управління та персоналу 
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: доцент

Контакти:
Адреса: м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3,корпус
Кабінет: 3203
Телефон: (0352)51-75-35, вн. 13-203
Е-mail: o.t.ivashchuk@wunu.edu.ua