Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов

Лужецька Ольга Богданівна

Посада: директор Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ

Контакти:
Телефон: (0352) 47-50-50
Внутрішній телефон: 13-148
Кабінет: 3107
E-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua

Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов

Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов (надалі – ННЦВІМ), заснований у 2004 році, є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту новітніх освітніх технологій (надалі – ННІНОТ) Західноукраїнського національного університету і призначений надавати освітні послуги громадянам України та іноземцям, впроваджуючи інтенсивне навчання мов як засобу спілкування з іншомовною культурою.   

 


 З вересня 2018 року ННЦВІМ – офіційний підготовчий центр з вивчення англійської мови  Cambridge Assessment English (Великобританія).

З лютого 2019 року ННЦВІМ – освітній партнер Cambridge University Press (Великобританія)

 В основі процесу вивчення іноземної мови у рамках Центру лежить спілкування іноземною мовою (в усній та письмовій формах), яке є одночасно метою навчання, основним засобом та умовою його досягнення.

 

Напрями підготовки:

ННЦВІМ ЗУНУ здійснює підготовку з інтенсивного навчання іноземних мов (англійська, німецька, французька та польська мови) школярів, студентів, професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти, військовослужбовців, держслужбовців та ін.

Проєкти Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов

З травня 2016 року Навчально-науковим центром з вивчення іноземних мов ЗУНУ у співпраці з освітнім центром «Grade» (м. Київ) реалізовується навчальний Проєкт для підготовки кандидатів з метою складання іспитів з англійської мови на міжнародні сертифікати Cambridge English (FCE (First Certificate in English) або PET (Preliminary English Test) .

Офіційне право на проведення такої освітньої діяльності надається щороку Мережевим центром оцінювання знань при Кембриджському університеті (Великобританія).

 

З липня 2017 року на базі Центру діє навчальний Проєкт «Інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних  інформаційних технологій (англійською мовою)» для учасників бойових дій, мешканців міста Тернополя та Тернопільщини, з метою реадаптації до цивільного життя колишніх та діючих військових.

Ця довгострокова освітня  акція  впроваджується Західноукраїнським національним університетом за підтримки  Міністерства у справах ветеранів України та у співпраці з Департаментом соціального захисту населення Тернопільської ОДА й відповідними місцевими Управліннями соціального забезпечення населення Тернопільщини.

 

Відповідно до Вашого реального рівня Вам пропонується:

1. інтенсивні комунікативні курси з вивчення англійської, німецької, французької та польської мов;
2. інтенсивні курси для підготовки до складання іспитів на міжнародний сертифікат Cambridge English, onSET, TestSET;
3. курси для підготовки до складання вступних іспитів з іноземної мови у магістратуру;

4. інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних  інформаційних технологій (англійською мовою) для учасників бойових дій;
5. канікулярні комунікативні тренінги з носіями мов + відпочинок у волонтерських таборах;
6.індивідуально розроблені курси ділової іноземної мови (англійської, німецької, французької та польської);
7. інтенсивні комунікативні курси з вивчення української мови як іноземної для іноземних громадян.

 

Організація навчання у Центрі іноземних мов проводиться за попереднім тестуванням майбутніх слухачів та формуванням однорівневих груп за шкалою Ради Європи. 

Підготовка слухачів здійснюється за різносторонніми комунікативними програмами поглибленого вивчення іноземних мов  та із залученням провідних фахівців  міжнародних освітніх установ.

Колектив ННЦВІМ ЗУНУ має великий досвід інтенсивного навчання іноземних мов за авторськими методиками з ефективним використанням сучасних мультимедійних засобів. Ці методи базуються на концепції та принципах інтенсивного навчання із застосуванням індивідуального підходу та тестового контролю.  

 

Після завершення навчання слухачі  ННЦВІМ ЗУНУ отримають відповідні сертифікати про рівень володіння іноземною мовою відповідно до Європейських рекомендацій з мовної освіти:  
-  початковий рівень (А1, А2);
- середній рівень (В1, В2);
- просунутий  / професійний(С1/ С2). 

 

Співпраця з українськими та зарубіжними інституціями та організаціями:

Cambridge Assessment English (Великобританія), Cambridge University Press (Великобританія), ТОВ «Освітній центр «ГРЕЙД» (м. Київ), ТОВ “СЕ Борднетце-Україна“, Асоціацією українських германістів (Львівський національний університет імені Івана Франка), Українською спілкою германістів вищої школи  (Київський національний лінгвістичний університет), видавництвом «Лінгвіст» (м. Київ), Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, Департаментом соціального захисту населення Тернопільської ОДА, Управлінням соціальної політики Тернопільської МР, Управлінням соціального захисту населення Тернопільської РДА, Управлінням соціального захисту населення Кременецької РДА, Управлінням соціального захисту населення Кременецької МР, Тернопільським міськрайонним центром зайнятості, Департаментом освіти і науки Тернопільської ОДА.

 

Якщо у вас виникли запитання стосовно:

курсів та організації навчання – телефонуйте  (067)708-73-29, Бек Галина Миронівна

співпраці - (0352) 47-50-50, Лужецька Ольга Богданівна


 

Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

         


 

Наші контакти:
ЗУНУ, корпус № 3 (майдан Перемоги, 3), 
каб. 3107 (1-ий поверх),
тел.: (0352) 475050 *13-148 
E-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua

 


Сертифікати Cambridge University Press Educational Partner

   
   
   

Персонал навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов

Бек Галина Миронівна

Посада: спеціліст I категорії Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ

Контакти:
Телефон: (0352) 47-50-50
Внутрішній телефон: 13-148
Кабінет: 3107
E-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua