Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов

Лужецька Ольга Богданівна

Посада: директор Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ

Контакти:
Телефон: (0352) 47-50-50
Внутрішній телефон: 13-148
Кабінет: 3107
E-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua

Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов

 

Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов (надалі – ННЦВІМ), заснований у 2004 році, є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій (надалі – ННІІОТ) Західноукраїнського національного університету як правонаступника Тернопільського національного економічного університету і призначений надавати освітні послуги громадянам України та іноземцям, впроваджуючи інтенсивне навчання мов як засобу спілкування з іншомовною культурою.   

 

В основі процесу вивчення іноземної мови у рамках Центру лежить спілкування іноземною мовою (в усній та письмовій формах), яке є одночасно метою навчання, основним засобом та умовою його досягнення.

ННЦВІМ ННІІОТ здійснює підготовку з інтенсивного навчання іноземних мов школярів, студентів, професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти, військовослужбовців, держслужбовців та ін.

Відповідно до Вашого реального рівня Вам пропонується:

1. інтенсивні комунікативні курси з вивчення англійської, німецької, французької та польської мов;
2. інтенсивні курси для підготовки до складання іспитів на міжнародний сертифікат Cambridge English, onSET, TestSET;
3. курси для підготовки до складання вступних іспитів з іноземної мови у магістратуру;
4. канікулярні комунікативні тренінги з носіями мов + відпочинок у волонтерських таборах;
5.індивідуально розроблені курси ділової іноземної мови (англійської, німецької, французької та польської);
6. інтенсивні комунікативні курси з вивчення української мови як іноземної для іноземних громадян.

 

Організація навчання 

У Центрі проводиться за попереднім тестуванням майбутніх слухачів та формуванням однорівневих груп за шкалою Ради Європи.

 

Підготовка слухачів здійснюється за різносторонніми комунікативними програмами поглибленого вивчення іноземних мов з наданням  сертифікату відповідно до Європейських рекомендацій з мовної освіти:  
-  для початківців (А1, А2);
-  для середнього рівня (В1, В2);
- для спеціальних потреб – навчання, стажування або праця за кордоном (С1, С2). 


З серпня 2016 року Західноукраїнський національний університет щороку отримує офіційне право підготовки кандидатів для складання іспитів з англійської мови на міжнародний сертифікат Cambridge English, засвідчене дипломом за підписом директора Мережевого центру оцінювання знань при Кембриджському університету Джуліет Вілсон (2016 р., 2017 р.), Франчески Вудварт (2018 р., 2019р.), а також відповідні логотипи (2017 р., 2018 р., 2019р.).

   

 

Це дає право Центру іноземних мов готувати слухачів до складання відповідних міжнародних іспитів (Cambridge English), зокрема: FCE (First Certificate in English) на рівень В2 та PET (Preliminary English Test) на рівень В1.

У вересні 2018 року ЗУНУ офіційно внесли у реєстр підготовчих центрів з вивчення англійської мови  Cambridge English Language Assessment.

 

 З липня 2017 року на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов Західноукраїнського національного університету як правонаступника Тернопільського національного економічного університету організовується щороку навчальний Проект «Інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних  інформаційних технологій (англійською мовою)» для бійців АТО – мешканців міста Тернополя та Тернопільщини.

Проект реалізується Західноукраїнським національним університетом за підтримки  Міністерства у справах ветеранів України та у співпраці з Департаментом соціального захисту населення Тернопільської ОДА й відповідними місцевими Управліннями соціального забезпечення населення згаданих вище районів Тернопільщини.

Ця довгострокова освітня  акція здійснюється передусім завдяки співпраці між ЗУНУ та громадськими організаціями учасників АТО/ООС, ветеранськими спілками з метою реадаптації до цивільного життя колишніх та діючих військових. 

Після завершення навчання учасники АТО отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації, а також сертифікати про рівень володіння англійською мовою згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.

 


Професорсько-викладацький склад ННЦВІМ ННІІОТ має великий досвід інтенсивного навчання іноземних мов за авторськими методиками з ефективним використанням сучасних мультимедійних засобів. Ці методи базуються на концепції та принципах інтенсивного навчання із застосуванням індивідуального підходу та тестового контролю. 

 

01 травня 2018 року працівники та викладачі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ стали повноправними членами Української спілки германістів вищої школи (УСГВШ) на базі Київського національного лінгвістичного університету.

02 травня 2018 року  Західноукраїнський національний університет уклав угоду про співпрацю з громадською організацією «Всеукраїнська асоціація українських германістів» (ВАУГ), яка функціонує при факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка. Відповідно до угоди на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ створено місцевий осередок ВАУГ.

     
Центр має свої кабінети іноземної мови та літератури.

 У рамках підписаної ліцензійної угоди між Cambridge University Press та Тернопільським національним економічним університетом Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІІОТ ЗУНУ 17 квітня 2019 року отримав табличку Education Partner of Cambridge University Press. Крім цього, ТНЕУ одержав логотип Cambridge Education Partner, міжнародний сертифікат, який підтверджує офіційний статус Центру з вивчення іноземних мов ЗУНУ.

 

18 квітня 2019 року у Західноукраїнському національному університеті з робочим візитом перебувала делегація представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) на чолі з Девідом Вулфом (Великобританія).

Метою їхнього візиту було ознайомлення із соціальними проектами підтримки учасників Антитерористичної операції / Операції об’єднаних сил, які реалізуються у ЗУНУ, зокрема на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ. 

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні також окреслили основні вектори своєї діяльності в Україні. На завершення візиту гості висловили сподівання щодо ефективної співпраці з Західноукраїнським національним економічним університетом у майбутньому.  

 

 

Контакти:
ЗУНУ, корпус № 3 (майдан Перемоги, 3), 
каб. 3107 (1-ий поверх),
тел.: (0352) 475050 *13-148 
E-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua

 


Подяка ЗУНУ від Кембриджського університету (Великобританія)

 У вересні 2020 року екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Великобританія) висловив Подяку Західноукраїнському національному університету як правонаступнику Тернопільського національного економічного університету та директору Навчально-науковому центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ Ользі Богданівні Лужецькій.


Співпраця з освітнім центром «ГРЕЙД»

 

З травня 2016 року Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІІОТ співпрацює з освітнім центром «ГРЕЙД» (м. Київ) у сфері організації міжнародних  екзаменів Cambridge English для усіх бажаючих, передусім для студентів та професорсько – викладацького складу усіх закладів вищої освіти м. Тернополя. 


Сертифікати Cambridge University Press Educational Partner

   
   
   

Персонал навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов

Бек Галина Миронівна

Посада: спеціліст I категорії Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ

Контакти:
Телефон: (0352) 47-50-50
Внутрішній телефон: 13-148
Кабінет: 3107
E-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua