Щурко Ірина

Друзі, привіт! Я, Щурко Ірина, випускниця кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність» ТНЕУ.
Якщо Ви хочете здобути вищу освіту, отримати міжнародний досвід, неймовірні емоції колориту студентського життя та знання з різних напрямків — тоді Вам точно до нас! Наша наукова родина допоможе знайти себе, підтримає у будь-якій ситуації, зрозуміє та віддасть частинку душі кожному студенту.
Я щиро вдячна найкращим викладачам моєї спеціальності за зусилля, доброту, навчання та дорогу до успіху. Тому що сьогодні Ви — абітурієнт, а після закінчення університету — виконавчий директор, підприємець або провідний спеціаліст у сфері інформаційних технологій.
Зробіть розумну інвестицію в своє майбутнє і професійне життя! Це правильний вибір, а кафедра надасть крила для швидкого тріумфу!

 



Маряна Прокопишин

До Тернопільського національного економічного університету я вступила після закінчення коледжу на спеціальність «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» (освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність»). 2 роки тому я отримала ступінь магістра. На даний момент працюю інспектором-землевпорядником.
Кажуть, що студентські роки є найкращими у житті. І я також можу впевнено сказати, що час навчання у ТНЕУ на кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності став найкращим для мене: з безліччю друзів та найкращими викладачами. Тут панує особлива атмосфера. Кваліфіковані викладачі проводять лекції доступно, цікаво та зрозуміло, завжди йдуть назустріч студентам.
Хочу висловити подяку завідувачу кафедри Оксані Євгенівні Гомотюк та викладачам кафедри – за розуміння, підтримку й знання, за життєву мудрість, чуйність і невичерпне терпіння, за те, що разом із знаннями Ви вкладали в наші серця частинку добра! Спасибі за… за ВСЕ!



Ярослав Остапчук

Я навчався на спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» у ТНЕУ.
Як у всіх, студентські роки подарували масу емоцій, а що важливіше — знань і навичок, проте, найкраще це відчути вам вдасться лише у ТНЕУ.
У співпраці з викладачами, навчанні відчувається «європейськість», маю на увазі, що атмосфера щира та невимушена, на відповідному рівні, саме це допомагає досягати високих результатів.
Сам університет і юридичний факультет — дуже комфортні та забезпечені для навчання і дозвілля (для мене це важливо).
Зараз я працюю у АТ Концерн Галнафтогаз у м. Львів на посаді аналітика. У виконанні трудових обов’язків, формуванні комунікацій, значною мірою, допомогли знання, отримані у ТНЕУ на кафедра інформаційної та соціокультурної діяльнгості.
Мотивуючим чинником стало також те, що президент нашої компанії Антонов В. Б. також навчався у цьому університеті і став успішним бізнесменом.
Передаю вітання Оксані Євгенівні Гомотюк та всім викладачам кафедри, дякую за підтримку та науку.



Володимир Лопян

Приходить час, коли ми зіштовхуємось із проблемою вибору майбутньої професії. Це перші наші кроки до самостійного та незалежного життя.
Мій вибір припав на кафедру інформаційної та соціокультурної діяльності Тернопільського національного економічного університету. Три роки тому я завершив навчання та отримав ступінь магістра зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». З упевненістю можу сказати, що мій вибір був правильним.
Сьогодні я — головний спеціаліст управління по роботі з персоналом Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.
Усім здобутим знанням та навичкам за час навчання я завдячую колективу кафедри. Це — висококваліфіковані фахівці, які добре знають свою справу та специфіку галузі, професіонали, які завжди прийдуть на допомогу та підтримають.
Щиро Вам дякую! Володимир Лопян



Аня Михайлиця

Усім привіт! Мене звати Аня Михайлиця. Я випускниця кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ТНЕУ, освітньої програми «Документознавство та інформаційна діяльність».
Тут я опановувала основи правильного аналізу інформаційних потоків, основи медіаграмотності, методи правильної взаємодії з людьми, основи налагодження ефективної комунікації. Всього просто навіть не перерахуєш…
Дуже вагомою перевагою навчання є те, що вам не подають лише вузькоспеціалізовану інформацію. Тобто, якщо це документознавство – ви не вивчаєте тільки документи і як з ними працювати. Ви вивчаєте і великий блок правничих дисциплін, і блок економічних дисциплін. Тобто ваш кругозір в результаті такого навчання буде дуже широким.
Круто, що кафедра постійно розвивається, зараз пропонуються і нові освітні програми, до прикладу, Правова журналістика, Інформаційна аналітика та ПР-технології. Це класно! Адже є можливість ще більше заглибитися у дану сферу, вивчити усі тонкощі, усі особливості і відповідно розвивати її у подальшому.
На чому ще хочу наголосити – на мою думку, найцінніше, що дає навчання за усіма цими освітніми програмами – це крутий досвід комунікації, взаємодії, роботи в команді. Я б сказала, що це досвід постійного руху, постійної активності. Адже погодьтеся – важко працювати в активній сфері діяльності, якщо упродовж 5 років ти знаходився у стані спокою.
Тут немає шансів просто сидіти на місці.
Професійні викладачі кафедри, запрошені практики і увесь креативний і активний юридичний факультет не дасть вам сумувати. Тому обирайте. Це ваше майбутнє. І тільки від вас залежить яким воно буде.

 



Марія Білас

Марія Білас, випускниця магістратури освітньої програми «Документознавство та інформаційна діяльність», поділилась своїми думками щодо навчання в ТНЕУ:

«Я навчалася на кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності для здобуття другої освіти, оскільки не могла зрозуміти, чим мені все ж займатися. Тут я це зрозіміла, а викладачі підштовхували мене в потрібному напрямку. Я відчувала завжди підтримку з іхньої сторони. Наприклад, памятаю пару, коли викладачка пригадала про концепцію «сродної праці» у Сковороди, і тоді я зрозуміла, скільки зайвого я роблю, що не є моїм. Також запамяталася пара про керівників, де викладач розповідав, яким і чому саме таким має буде керівник, і я подумала, як часто ми витрачаємо час в організаціях, які не підходять нам по духу. І ще багато було таких відкриттів.
Кафедра дає різнобічну освіту і дозволяє шукати та досліджувати інформацію, яка цікава саме тобі і знадобиться після закінчення. Наприклад, я заповнила пробіли у знаннях, вибираючи теми для індивідуальних робіт, які мене цікавили. І що важливо — вибрала тему для магістерського дослідження, яке стала для мене початком моєї нової роботи.

Одним словом, на кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності правильно розставлені пріорітети, які допомогли мені зрозуміти: хто я, чим хочу займатися і як саме це зробити. І я вдячна за це.
А ще за теплоту, людяність і розуміння».



Відгук випускниці Олени Гадевич

Шановні викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності!

Щиро вдячна Вам за Вашу працю і ті знання, які я отримала під час навчання. Саме завдяки Вам я змогла отримати першу роботу за спеціальністю. Майже всі студенти запитують — «Навіщо нам все це потрібно»? Проте, коли ти починаєш зустрічатися з реальними задачами на роботі, ти розумієш, що знання з будь-якої дисципліни,  не важливо , чи ця дисципліна профільна або ж ні, можуть стати в нагоді, навіть якщо ти працюєш звичайним діловодом. Кафедра надає достатній комплекс знань для того, щоб стати гарним працівником. А чи використаєте Ви ці знання , залежить від Вас самих!

І наостанок, декілька порад, рекомендацій і навіть прохань для студентів: перш за все, ретельно вчіть англійську мову, оскільки для отримання гарної посади — це обов‘язковий атрибут, завжди цікавтесь чимось новим, подорожуйте, адже всім відомо, що саме подорожі відкривають нам нові горизонти світосприйняття, поглиблюйте свої знання самостійно, щоб бути висококваліфікованим спеціалістом. Бажаю вам успіхів у навчанні, а кафедрі — розвитку і талановитих студентів.

Олена Гадевич, випускниця ОС «бакалавр»

спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» 2017 року



Відгук випускниці Вікторії Порохняк

Навчаючись у Тернопільському національному економічному університеті на спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», я отримала  багато знань та навиків, які сьогодні використовую у роботі лектора-екскурсовода Бережанського краєзнавчого музею.

Дуже подобалася простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри. Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань.

Значним плюсом у навчанні на кафедрі є те, що тут працюють кваліфіковані викладачі, які надають студентам  широкий спектр знань впродовж навчання.

Особливо хочу подякувати завідувачці кафедри Гомотюк Оксані Євгенівні за її розуміння, особливий підхід до кожного студента та допомогу під час навчання, а також своєму науковому керівнику Білик Надії Іванівні за підтримку та допомогу під час навчання.

Навики і знання, які я здобула у своїй Альма-матер щоденно використовую у своїй роботі, здобуттю цих знань я завдячую саме навчанню за обраною спеціальністю. Роки проведені у стінах ТНЕУ я вважаю одними з найкращих років життя.



Відгук випускниці Оксани Мартинюк

Ось і пролетіли п’ять з половиною років навчання в ЗУНУ. Як випускник-магістр освітньої програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» можу з упевненістю сказати, що ЗУНУ є одним із найпрестижніших навчальних закладів України! Дуже запам’яталася легкість і простота у взаєминах з викладачами. Участь у різноманітних конференціях сприяла всебічному розвитку. Я отримала цікавий життєвий досвід. Щиро вдячна за отримані теоретичні знання, які зараз успішно застосовую у своїй професійній діяльності!



Відгук випускника Романа Роздябика

Я — випускник соціально-гуманітарного факультету. мав нагоду навчатися одразу на двох освітніх програмах: «Документознавство та інформаційна діяльність» (бакалаврат) і «Менеджмент соціокультурної діяльності» (магістратура). За час навчання неодноразово переконувався у правильності вибору навчального закладу. Цікаві й змістовні заняття, кваліфіковані викладачі, необмежені можливості участі у наукових, спортивних та культурних заходах кафедри, факультету та університету. Загалом дуже насичене студентське життя. Однозначно рекомендую Західноукраїнський національний університет для навчання!



Відгук випускниці Ірини Репецької

Щира подяка усьому професорсько-викладацькому колективу кафедри за високий професіоналізм. Навчання тут дало достатньо досвіду і знань, які допомогли влаштуватись на роботу за спеціальністю.

Дуже корисним та пізнавальним було проведення тренінгів, конференцій та наукових заходів, де студенти отримували практичні навички.



Відгук випускниці Віри Горошок

Пишаюся, що я випускниця ЗУНУ! Навчалася у магістратурі за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність». Під час навчання в університеті отримала хороші, ґрунтовні знання, що дало змогу успішно реалізовувати себе на робочому місці. Уже пройшло кілька років, як я закінчила виш, але й досі пам’ятаю і з вдячністю згадую усіх викладачів, які щедро ділилися своїми знаннями зі мною та моїми одногрупниками. Особливо хочу подякувати п. Оксані Гомотюк, п. Лесі Біловус, п. Олені Конопліцькій, які є неперевершеними професіоналами своєї справи та просто надзвичайно хорошими людьми! Оскільки працюю у бібліотеці, наші дороги продовжують пересікатися, і це мене дуже тішить. Сьогодні ці викладачі продовжують бути моїми наставниками! Дякую за все!



Відгук випускниці Анжеліки Дідух-Обух

Щаслива, що сьогодні маю можливість написати відгук про навчання у Західноукраїнському національному університеті (спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»). Адже саме тут мені надали ґрунтовну базову освіту високої якості, саме тут надзвичайно привітні та чуйні викладачі, які завжди зрозуміють і підуть на зустріч.

Я проходила своє навчання у кілька етапів – два роки денної форми, два заочної, з яких кілька місяців було дистанційної у зв’язку з пандемією. Та все ж хочу сказати, що я цілком і повністю залишилася задоволеною організацією освітнього процесу, що дає змогу отримати потрібні знання за будь-яких умов. На своєму шляху я зустріла дуже мудрих людей, які переконали, що я зможу будь-що, якщо буду наполегливою і старанною. У жодному випадку не хочу сказати, що все так просто та легко, адже навчання в університеті – це новий життєвий рівень, який необхідно пройти, щоб стати на сходинку вище. І зрозуміло, що бувають труднощі. Але ці труднощі долаються із задоволенням, бо за спиною завжди відчувається підтримка професорсько-викладацького складу кафедри.

Із усмішкою згадуватиму цей час! А для всіх тих, хто планує вступ у наш університет, скажу: «Ви не пошкодуєте, тут справді круто!»



Відгук випускника Тараса Лебідя

Існує думка, що навчання в університеті – це проміжний етап в житті, але для мене – це незабутні роки, проведені в стінах моєї альма матер!

Університет дав мені не просто путівку в життя, але і допоміг піднятися по кар’єрних сходинках та стати професіоналом, завдяки тому багажу знань, який я отримав.

У Західноукраїнському національному університеті створені всі умови для якісного навчального процесу, що сприяє індивідуально-особистісному розвитку здібностей і талантів кожної людини.

Щиро вдячний за ті знання та досвід, які я отримав за час навчання.

Мені дали широкі базові знання у сфері діловодства та документознавства, аналітичні навички та стратегічне мислення в критичних ситуаціях, навчили розвивати лідерські якості.

Викладачі вклали в нас не тільки знання, але і часточку власної душі, своїми настановами та теплими словами надихали нас на нові починання, вселяли віру в власні сили та можливість досягти поставлені цілі.

 Професійна, насичена організація освітнього процесу і постійна підтримка викладачів дозволили отримати ті навички, які щоденно допомагають мені у робочому процесі. Дякую усьому колективу кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності за таку атмосферу.



Відгук випускниці Тетяни Лебідь

Освітній процес спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Західноукраїнського національного університету забезпечують висококваліфіковані педагоги, які надають ґрунтовні та фахові знання. За роки навчання в одному з найкращих університетів країни я здобула величезний багаж теоретичних знань, набула практичних навичок та отримала безцінний досвід. Високопрофесійний, прогресивний, відданий своїй роботі, доброзичливий науково-викладацький склад кафедри та сучасна матеріально-технічна база дозволяють повноцінно підготуватися до майбутньої професії.

Після завершення навчання в університеті я працювала секретарем гуманітарно-фінансового відділення Комунального закладу вищої освіти Вінницький-гуманітарно-педагогічний коледж», викладачем циклової комісії інформаційної та документаційної діяльності. Навчання в університеті відкрило для мене безліч можливостей для розвитку та реалізації.

Наразі я навчаюся в аспірантурі Західноукраїнського національного університету за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» та працюю головним спеціалістом відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти Вінницької міської ради. У своїй роботі, як головний спеціаліст відділу, використовую електронний документообіг, здійснюю узагальнення аналітичних матеріалів, розгляд, у межах своєї компетенції, заяв, скарг, пропозицій громадян. Окрім того, відповідаю за формування, ведення, збереження та підготовку до здачі у відомчий архів документів.

Низький уклін викладачам за цінні знання, досвід, за те, що завжди можна звернутися за порадою!



Відгук випускниці першого набору 2005 року Олени Якимець

Приємно згадувати, що я з першого випуску спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». Вступила у  2005 році, це був перший набір.  Ще жодного разу не пошкодувала, що обрала саме цю спеціальність.  За 13 років після випуску, я змогла працювати у банківській сфері, СММ менеджером, а зараз логістом в Американській тракінговій компанії. У кожному із цих видів діяльності змогла реалізувати навики та знання, здобуті в університеті, за що щиро вдячна усьому педагогічному колективу та наставникам.



Відгук випускниці Наталі Горобець

Вибрати майбутню професію – вибір відповідальний і нелегкий.

Виклик сьогодення – вміле керування документаційними та інформаційними процесами, що дає змогу формувати ефективну модель функціонування установ.

Процес навчання на кафедрі  інформаційної та соціокультурної діяльності  спрямований на формування цілого спектру професійно орієнтованих компетенцій і навичок, які суттєво підвищують конкурентоздатність випускників на сучасному ринку праці.

У 2011 році я здобула освітньо-кваліфікайний рівень магістра за спеціальністю ,,Документознавство та інформаційна діяльність” тоді ще  в Тернопільському національному економічному університеті. Навчання для мене було цікавим, насиченим і ефективним. Протягом цього часу в нас було чимало різноманітних предметів (курсів) з професійними викладачами і професорами. Викладачі – приємні, позитивні, освічені, завжди йдуть на зустріч студентам. Я вдячна викладацькому складу за неосяжний багаж знань, досвід та навички, якими вони щедро ділилися. Також хочу сказати, що у нас була дружня група, де панувала привітна атмосфера.

Сьогодні моя робота пов’язана з документами та обробкою інформації у будь-якому вигляді та обсягах. Отримані під час навчання теоретичні знання і практичні вміння суттєво допомагають професійно реалізуватися та вдосконалювати свою спеціальність. Із здобутим багажем знань, наполегливістю та бажанням вдосконалювати свої професійні навики я зараз працюю на посаді начальника відділу документообігу та контролю управління документального забезпечення апарату Тернопільської обласної військової державної адміністрації.

Бажаю викладацькому колективу кафедри  творчої наснаги, життєвої енергії, креативних студентів та високих результатів у своїй науково-педагогічній діяльності.

З повагою, випускниця Наталія Филипович (Горобець)



Вадим Пошелюжний, випускник-магістр освітньої програми «Інформаційне забезпечення управління та електронне урядування» кафедри освітології і педагогіки

Освітній процес за освітньо-професійною програмою «Інформаційне забезпечення управління та електронне урядування» другого (магістерського) рівня вищої освіти забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад кафедри освітології і педагогіки на чолі із завідувачем кафедри, д.пед.н., професором Л.З. Ребухою. Під час навчання за ОП викладачі допомагають нам поєднувати отримані теоретичні знання з практико-орієнтованими дослідженнями, що допомагає нам вже підчас навчання набувати професійних умінь і навичок (soft skills).

Особливості цієї ОП полягають у підготовці нас як фахівців, здатних здійснювати інноваційну педагогічну діяльність, спрямовану на підвищення якості освітнього процесу підготовки кадрів з інформаційного забезпечення управління та електронного урядування, що вимагають глибоких фундаментальних знань, творчого підходу, володіння сучасними проектними та освітніми технологіями.

Для нас, магістрів, важливим є формування під час навчання у ЗУНУ професійних компетентностей, що в подальшому дозволить нам   розв’язувати складні завдання і різні професійні проблеми в освітній і виробничій галузях, що стосуються інформаційного забезпечення управління та електронного урядування.

Важливо, що кожен із нас має змогу доступно і зрозуміло отримати інформацію щодо цілей, змісту та програмних результатів навчання, критеріїв оцінювання знань в межах освітніх компонент, які представлено у навчальних програмах дисциплін. Я успішно навчаюся, тому що вмотивований до навчання, так як завжди поряд викладачі кафедри освітології і педагогіки, котрі навіть в умовах карантину активно працюють з усіма нами.



Колос Анастасія, випускниця бакалаврської програми «Психологія»

Крім відмінного рівня освіти університет дав можливість максимально реалізовувати себе не тільки в області науки. Спорт, творчість, дозвілля – все це невід'ємна частина життя студентів кафедри психології та соціальної роботи. А ще різноманітні тренінги, майстер-класи, круглі столи та зустрічі з відомими психологами-практиками. Хочеться відзначити професійність викладачів кафедри психології та соціальної роботи, які ділилися власними знаннями і досвідом, постійно знайомили нас з новими книгами, залучали до нових проектів, намагалися зацікавити своїми предметами, давали нам поштовх до розвитку та самовдосконалення. Дякую адміністрації факультету, професорсько-викладацькому колективу кафедри за бажання розвиватися та вкладати в студентів частинку своєї душі.



Виноградова Тетяна, випускниця бакалаврської програми «Психологія»

ЗУНУ – саме той заклад, де я змогла отримати багато знань та вмінь, безцінний досвід спілкування, розвинути свої здібності. Тут працюють кращі фахівці і знавці своєї справи, і вчиться безсумнівно найталановитіша молодь. За роки навчання стало зрозуміло, що наш заклад вищої освіти – це не просто сукупність співробітників, викладачів і студентів, це справжня сім'я. Тут ми зустріли людей, які долучились до формування нашого світогляду, які подарували не лише знання та практичні навички, але й відкрили в нас сакральну любов до своєї професії.



Скрип Микола, випускниця бакалаврської програми «Психологія»

Психологія сьогодні є затребуваною, конкурентоспроможною спеціальністю, яка охоплює майже усі сфери життєдіяльності людини: освіту, економіку, право, політику, охорону здоров’я, промисловість, шоу-бізнес, суспільні відносини, особисту сферу буття людини. Професію психолога я опановував на кафедрі психології та соціальної роботи. Це були чотири роки неймовірних вражень! Дякую викладач кафедри психології та соціальної роботи за професійне викладання, чуйність та доброзичливість у ставленні до студентів.



Глебенкова Наталія, випускниця бакалаврської програми «Психологія»

Щиро дякую викладачам кафедри за намагання зробити заняття максимально практично зорієнтованими. Грамотно поданий матеріал, вдалі приклади і проходження практики стали хорошим фундаментом для мого професійного розвитку як психолога. Навчаючись в університеті за своєю спеціальністю, я придбала не тільки безцінні знання, певні норми та навички, а й уміння розуміти, перш за все, себе. Адже коли ти можеш допомогти розібратися в чомусь собі – ти можеш допомогти й іншим. Завжди згадується активність кафедри і факультету. Велика кількість практичних і культурних заходів робить студентське життя по-справжньому яскравим і незабутнім. Дякую за можливість спілкуватися зі знаними практиками та брати участь у цікавих заходах.



Демібцька Вікторія, випускниця магістерської програми «Психологія»

Студентство – це найбільш яскравий  етап в житті кожної людини. Саме в цей період відбувається становлення особистості, формування світогляду, власної думки, а також безліч інших метаморфоз, які в подальшому визначають характер і долю особи. Найголовнішим чинником, який впливає на ці процеси, є середовище, в якому формується індивід, тобто кафедра університету. Із приємністю згадую своє навчання на кафедрі психології та соціальної роботи: насичена навчальна програма, цікаві та неординарні підходи до подання навчального матеріалу, різноманітні тренінги, турніри та конференції, участь у олімпіадах та конкурсах.