<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Згуртування студентського колективу

Найважливішим кроком у вихованні сучасного студентства є формування згуртованої групи, як джерела перетворень сучасної дійсності. З цією метою, на запрошення доцентки кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, к.г.н., доцентки  Пушкар Зоряни Михайлівни для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» першого і третього курсів, представниками психологічної служби СГФ ЗУНУ проведено тренінг на тему: «Згуртування студентського колективу». У процесі  виконання тренінгових вправ учасники тренінгу ознайомилися з психологічними особливостями функціонування групи, процесом самопізнання, чинниками, що впливають на згуртування команди, оволоділи навичками аналізу індивідуальних і групових проблем, прийомами ефективної взаємодії, умінням працювати в команді, навчилися знаходити подібності в учасників групи для покращення взаємодії між ними, усвідомлювати свою роль та значущість в групі. Тренінг сприяв розвитку комунікативної компетентності студентів, формуванню командного духу та  розуміння внеску кожного учасника у вирішенні спільних групових завдань, усвідомленню себе частиною команди. Щиро дякуємо усім учасникам за ефективну взаємодію  та гарний настрій!