<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Забезпечення комплексного реагування у сфері захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно-зумовленого насильства у воєнний час у Тернопільській області.

Як уберегти своє життя і здоров`я в умовах добровільної чи вимушеноі міграції за кордон???

Як не стати жертвою та захистити свої права???
Що робити, коли вже потрапили у складну ситуацію???
Відповіді на ці та інші питання отримали студенти, які стали учасниками інфотренінгу з безпечної міграції, безпечного працевлаштування за кордоном і в Україні та протидії торгівлі людьми. Такою корисною та цікавою інформацією з ними поділилася представниця "ТМЖК Відродження нації", тренерка Ольга Горошко, яка презентувала проект  "Забезпечення комплексного реагування у сфері захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно- зумовленого насильства у воєнний час у Тернопільській області."
Знаково, що значна частина часу тренінгу проходила під звуки повітряної небезпеки у бомбосховищі.
У прагненні отримати знання, студентів ЗУНУ не зупинить навіть ворожий обстріл!!!