<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Ефективна комунікація (реп-системи)

Днями відбулася чергова он-лайн тренінгова зустріч організована ПС. Студентка Сумського державного університету Даяна Тарасюк запропонувала учасникам надзвичайно актуальну та цікаву тематику «Ефективна комунікація (реп-системи»). Під час виконання програмних вправ студенти ознайомилися із видами та значеннями репрезентативних систем, визначали переважаючу у них, опановували навичками невербального спілкування та вміннями домовлятися у нетипових ситуаціях, розвивали здатність розуміння партнерів на невербальному рівні. На завершення учасники зустрічі поділилися враженнями, проаналізували здобутки та  висловили побажання подальшоі співпраці.
Дякуємо!