<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Профорієнтаційна гра

Важливим етапом в житті кожної людини є вибір професії, від якої залежить її майбутнє.
Зазвичай фахівці, які працюють у напрямку профорієнтації застосовують різноманітні тести та методики. Але сучасні підходи значно розширюють можливості самопізнання та самовизначення. Одним із таких інноваційних методів є профорієнтаційна гра, яка дає змогу не лише розібратися у лабіринтах своїх виборів та бажань, а й чітко розставити пріоритети професійного спрямування.
Так днями, студентка соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, майбутній психолог та активний учасник психологічної служби університету Бабій Ліна разом з старшокласниками Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів за допомогою профорієнтаційної гри «100 кроків до успішного вибору» намагалась з`ясувати їх майбутні професійні наміри, дізнались про специфіку різних професій, дослідили свої сильні та слабкі сторони та отримати поради, які допоможуть їм у подальшому виборі професії.
Зустріч виявилася дуже пізнавальною, цікавою, а головне продуктивною.