<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Методичний семінар "Оптимізація процесу адаптації першокурсників до умов навчання у ЗВО"

У продовження роботи міжрегіонального об'єднання психологів ЗВО, днями відбулася чергова зустріч представників закладів вищої освіти зі всієї України. Цього разу фахівці із Києва, Дніпра, Полтави, Чернівців та інших міст зібралися на методичний семінар присвяченй питанням адаптації першокурсників до умов навчання у ЗВО. Спікер зустрічі, керівник психологічної служби Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Складановська Марина, поділилася досвідом роботи зі студентами І-ІІ курсів та їх кураторами. Учасники семінару шукали шляхи налагодження ефективної комунікації та взаємодії з учасниками освітнього процесу та надання їм психологічних послуг в умовах дистанційного навчання. В контексті визначених питань було обговорено основні труднощі та перешкоди на шляху успішної адаптації студентів до навчання у ЗВО та прийняті спільні рішення щодо вибору найбільш продуктивних форм і методів роботи.
Фахівці психологічної служби ЗУНУ щиро вдячні колегам за допомогу і конструктивний діалог!