ДЗВОНИ
НАМ


ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА ЗУНУІнтерактивна гра «Політики ніколи не брешуть"

В політиці перемагають не кандидати, а емоції, які вони викликають у виборців. У цьому мали можливість вкотре переконатися учасники Workshop "Politika_making", організованого викладачами та студентами спеціальності «Політологія». «Перше побачення»

 Днями соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ зустічав гостей. «Перше побачення»-захід, який об'єднав студентів та викладачів факультету та школярів Тернополя.
Учні мали змогу ознайомитися з освітніми програмами, які пропонує факультет, поспілкуватися та зануритися в атмосферу студентського життя. 


У пошуках нестандартних рішень

 Знайти просте рішення із складної ситуації буває непросто. Але коли при цьому ти маєш помічників, які можуть допомогти і підтримати, все швидко стає на свої місця.
Перед фахівцями психологічної  служби часто постають питання, які вимагають особливої креативності та нестандартного підходу. 


Профорієнтаційнмй захід

 ЗУНУ завжди підтримує ініціативи щодо спільних заходів із загальноосвітніми закладами. Так, днями студент соціально-гуманітарного факультету, майбутній психолог, учасник молодіжного клубу «Alter ego" психологічної служби університету Бойко Павло завітав до ТНВК ШЕЛ № 9 міста Тернополя.


Ефективна комунікація (реп-системи)

 Днями відбулася чергова он-лайн тренінгова зустріч організована ПС. Студентка Сумського державного університету Даяна Тарасюк запропонувала учасникам надзвичайно актуальну та цікаву тематику «Ефективна комунікація (реп-системи»).


Постановка мети + SMART

 В рамках тематики "Постановка мети + SMART" відбулася пізнавальна зустріч студентів ФСГ, ФЕУ ЗУНУ зі студентами-психологами СДУ, організатором якої виступила психологічна служба ЗУНУ. Он-лайн тренінг «Моя внутрішня рівновага»

 25 березня в рамках співпраці ПС ЗУНУ із СДУ відбулася чергова зустріч студентів двох університетів на актуальну тему сьогодення «Моя внутрішня рівновага». Адже, вже тривалий час ми знаходимося у вимушеній самоізоляції через карантин, майже весь свій час проводимо вдома, позбавлені своїх звичних справ і розваг, обмежені у просторі та виборі занять, живемо в інформаційному потоці, переповненому негативними новинами і прогнозами. 


Засідання молодіжного клубу "Alter ego" "У пошуках себе"

 Шлях у пошуку себе-довгий та непростий. Кожен з нас шукає його інтуїтивно, опираючись на власні відчуття, бажання, досвід. Інколи, крокуючи впевнено вперед, нас долають сумніви у тому, а чи у правильному напрямку ми рухаємося, чи ті люди з нами поруч? Звісно, у такому випадку дуже важливо отримати деякі підказки, які допоможуть вчасно зорієнтуватися та не схибити. 


Он-лайн тренінг "Формування комунікативних навичок студентів"

 5 березня в рамках співпраці Психологічної служби ЗУНУ з Сумським державним університетом відбулася чергова онлайн-зустріч у тренінговому на тему: "Формування комунікативних навичок студентів". В тренінгу взяли участь студенти групи СР 21 та ФСК 31. Зустіч із школярами ТЗОШ №14

 Вибір професії - один із головних життєвих виборів , який здійснює людина в юнацькому віці.
Правильно проведена профорієнтаційна робота є запорука свідомого вибору професії.
Тому 15 березня студенти 4 курсу соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, майбутні психологи: Йосифів Вікторія, Бойко Павло та Шевченко Людмила провели для учнів 10 класів захоплюючу профорієнтаційну гру  «100 кроків до успішного вибору» у ТЗОШ №14  імені Богдана Лепкого.


Профорієнтаційна зустріч із старшокласниками НВК ЗОШ |-|||ст.- ДНЗ с.Великі Гаї

 Кожна людина хоча б раз в житті обирала чи, принаймі, задумувалася над вибором професій. Інколи це буває нелегко, адже потрібно врахувати безліч чинників-власні побажання, психологічні особливості, схильності, здібності та можливості. У цій непростій справі зазвичай допомагають професійні психодіагностичні тести та методики. Але інколи достатньо просто... пограти, для того щоб чітко розставити пріоритети у виборі професії.


Чергова зустіч учасників молодіжного клубу «Alter ego»

 Чергова тепла зустіч із студентками «Галичанки».

Робота з пошуку гармоніі триває....Профорієнтаційна гра

 Важливим етапом в житті кожної людини є вибір професії, від якої залежить її майбутнє.
Зазвичай фахівці, які працюють у напрямку профорієнтації застосовують різноманітні тести та методики. Але сучасні підходи значно розширюють можливості самопізнання та самовизначення. Одним із таких інноваційних методів є профорієнтаційна гра, яка дає змогу не лише розібратися у лабіринтах своїх виборів та бажань, а й чітко розставити пріоритети професійного спрямування. 


Засідання молодіжного клубу Alter ego

Фізична сила, витривалість  і...ніжна жіночність

Сьогодні, на черговій зустрічі молодіжного клубу Alter ego, що діє на базі психологічної служби ЗУНУ, дівчата-чемпіонки волейбольної команди «Галичанка» намагалися знайти такі тонкі, але одночасно міцні ниточки, які поєднують ці різні якості їх особистості. 


Тренінг «Розвиток креативності та творчих здібностей»

 Творчість та креативність - одні з найважливіших рис сучасної людини. Нестандартний підхід, вміння комбінуваити вже наявні знання і застосовувати їх у життєвих та професійних ситуаціях-значний пріоритет у роботі фахівця, який хоче зреалізувати себе у професіі.Тренінг «Покращення навичок комунікації та командоутворення»

 Як визначив професор Лі Томпсон з Школи менеджменту Келлога, "команда - це група людей, які взаємозалежні щодо інформації, ресурсів, знань та навичок і які прагнуть об'єднати свої зусилля для досягнення спільної мети".
В межах даної тематики відбулася  чергова зустріч студентів другого курсу КПСР СГФ ЗУНУ зі студенткою Сумського державного університету Даяною Тарасюк організатором якої стала ПС ЗУНУ. 


Становлення внутрішньої особистості

 В хаосі наших днів дуже важливо знайти шлях до себе, прислухатися до свого внутрішнього «Я».

Інколи це вдається зробити самостійно, а інколи потрібно щоб хтось допоміг і наштовхнув на пошук цього нелегкого шляху.

Сьогодні студенти-першокурсники ФЕУ МАРК 11 та МАРК 12 мали таку нагоду. Студентка кафедри психології та соціальної роботи СГФ, яка навчається на спеціальності «психологія» та проходить дуальну освіту у психологічній службі ЗУНУ  Бабій Ліна провела для них тренінгове заняття «Становлення внутрішньої особистості».Як зберегти свої особистісні межі або зустріч з Іншими

 Психологічна служба ЗУНУ долучилася до впровадження в нашому університеті дуальноі освіти. Так, сьогодні відбувся перший із низки запланованих захід, який покликаний розширити горизонти професійного становлення студентів та сприяти опануванню ними фаховими компетентностями.Колектив психологічної служби ЗУНУ вітає усю університетську родину з прийдешнім Новим Роком і Різдвом Христовим!

 Минає старий рік, поспішає на зміну новий. Тому бажаємо, щоб 2021-й рік був здоровий і мирний! Залишаймо усі негаразди у році, що минає, сподіваймося на краще і все неодмінно здійсниться!


Тренінг-інтенсив «Суїцид у молодіжному середовищі»

 Нещодавно в АПВШУ відбувся методичний семінар, присвячений темі профілактики суїциду, учасниками якого також були і працівники психологічної служби ЗУНУ у складі: Надвиничної Т. Л. (керівник, практичний психолог) і Крупник З.І. (соціальний педагог).  
Практичний психолог КНЕУ Олена Бойчук та психолог-консультант програми СЕТА Юлія Загарницька презентували проект НаУКМА спільно з Регіональним Центром протидії насильству, травми та суїциду (RVTS) та Університетською клінікою Акерсхус (Ahus) (Норвегія). Зустрічі в он-лайн форматі: в гостях у студентського активу ФКІТ

 

І знову нефоомальна зустріч зі студентами ЗУНУ. Цього разу фахівці психологічної служби завітали на факультет комп'ютерних та інформаційних технологій. За підтримки декана факультету Дивака Миколи Петровича та заступника Коваля Василя Сергійовича студенти мали можливість познайомитися з основними напрямками діяльності психологічноі служби, видами послуг, які надають її фахівці, особливостями роботи в умовах карантину тощо.Засідання молодіжного клубу " Alter ego" на тему «У пошуках успіху».

 

30 листопада відбулася чергова зустріч учасників молодіжного клубу "AlterEgo". Цього разу вона була присвячена пошуку універсальної формули успіху. 
Обговорили ключові якості успішної людини, а саме:
1. Успішна людина шукає можливості, неуспішна – відмовки і все нові перешкоди.
2. Успішна людина діє, неуспішна відкладає дію на потім.
3. Успішний прагне до більшого, ніж він має зараз, неуспішний воліє залишитися на цьому ж рівні як і є.
4. Успішний "впаде" і знову "підніметься", неуспішний боїться впасти, зробити помилку, а якщо падає, то вже не прагне піднятися.


Засідання молодіжного клубу " Alter ego"

 Кожна людина протягом свого життя старається досягнути балансу, так званої «золотої середини». Однак важко тримати рівновагу під впливом чинників стресу, перенавантаження, емоційного вигорання. Інколи нам здається, що все йде "шкереберть", тобто не «за планом»... Тому варто навчитись абстрагуватися, щоб проаналізувати проблему більш детально. Саме в ракурсі даної проблематики відбулося засідання молодіжного клубу " Alter ego" в психологічній службі ЗУНУ.Психологічна служба в он-лайн форматі

Дистанційне навчання змушує кожного з нас шукати нові форми та методи роботи, які б забезпечили якісне надання освітніх послуг. Фахівці психологічної служби ЗУНУ особливо гостро відчувають відсутність "живого" спілкування зі студентами, а тому намагаються знайти оптимальні варіанти роботи з ними. Так, днями відбулася низка он-лайн зустрічей з деканами, кураторами та студентами факультету фінансів та факультету економіки та управління. Під час зустрічі керівник психологічної служби Тетяна Надвинична знайомила учасників із основними напрямками діяльності свого структурного підрозділу, видами послуг, які надають її фахівці, особливостями роботи в умовах карантину тощо.Відбулось онлайн-засідання експертної комісії для проведення експертизи психологічного і соціологічного інструментарію

 15. 10. 2020 р. відбулось онлайн-засідання експертної комісії для проведення експертизи психологічного і соціологічного інструментарію, що застосовується в освітніх закладах області. Завідувачка психологічної служби ЗУНУ Тетяна Надвинична, разом з колегами-експертами обговорили актуальні питання, які стосувалися цілої низки питань щодо підвищення ефективності функціонування психологічних служб в закладах освіти. Зокрема це оновлення та поповнення бази інструментарію, який використовується в Тернопільській області; експертиза корекційних програм психологічного супроводу дітей з ООП, які використовують практичні психологи та соціальні педагоги у своїй роботі; створення сторінки «Експертизований інструментарій» на блозі НМЦ ПССР.Вітання із наступаючими святами!!!

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Нехай наступний 2019 рік буде для Вас вдалим, щасливим, успішним. Щиро зичимо міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря принесе у Ваші домівки добро і благоденство, осяє радістю серця, об’єднає усіх нас — і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, — чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ!!!

Спеціаліст І категорії психологічсної служби ТНЕУВітання із наступаючими святами!!!

 Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!
Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!
 
З повагою, психологічна служба ТНЕУВітання від Психологічної служби з початком навчального року

 Психологічна служба ТНЕУ сердечно вітає усіх із початком нового навчального року!!! Попереду на нас чекає велика робота. В освіті немає місця байдужим і випадковим людям. Яскрава, творча, ініціативна особистість – портрет студента, педагога нової доби. Тож хочемо побажати Вам міцного здоров’я, злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці. Зичимо щоб кожен Ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом подяки за добрі справи.Найщиріші вітання з Днем вишиванки!

 

Психологічна служба ТНЕУ вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Український День вишиванки підтримають у більш ніж 50 країнах світу.Вітання із Великоднем

Колектив психологічної служби ТНЕУ щиро вітає усіх із найсвітлішим весняним святом — Великоднем!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитись над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Із настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи та світлі помисли. Вітаючи зі світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаємо добра, радості, благополуччя, миру, спокою та Божого благословення!!!

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА