<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Психологічні зустрічі для студентів українських зво

Відновлює роботу група психологічної підтримки студентів закладів вищої освіти України від ініціативи «АПВШУ та друзі».

Щосереди о 19:00 год студенти всіх університетів нашої держави можуть приєднатися до зустрічі із психологом на платформі Zoom. Це простір, де можна побути разом, поділитися своїми думками та переживаннями, розказати свою історію, поставити запитання та пошукати відповіді, послухати інших. Це можливість творити разом спільне групове поле, в якому у кожного є змога відчути та зрозуміти себе, знайти й проявити себе.

Група:

• відкрита (всі охочі з числа студентів можуть приєднуватися),
  • учасниками можуть бути лише студенти,
  • діє з дотриманням принципу конфіденційності та за бажанням учасника, анонімності.

Приєднуватися за посиланням:  https://sumdu-edu-ua.zoom.us/j/81293255809?pwd=WHFsK2NROHFud3l4Y0Y1eUVrR2NxQT09