<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Тренінг "Адаптація студентів-першокурсників до нових умов навчання".

Соціальний педагог навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності ЗУНУ Зоряна Крупник провела тренінг для студентів першого курсу на тему "Адаптація студентів-першокурсників до нових умов навчання".

Дане питання є надзвичайно актуальним для студентів-першокурсників, адже вступ до ЗВО вважається одним із найважчих періодів у житті абітурієнтів. Цей етап розкриває нові можливості для професійного, особистісного зростання, відкриває нові горизонти взаємодії і спілкування з новими друзями, але потребує достатньо зусиль і ресурсів від особистості студента.

Тренінг був спрямований на допомогу студентам-першокурсникам у адаптації до нових умов навчання, зокрема, на формування в них таких навичок, як:

·       ефективна комунікація;

·       управління стресом;

·       вирішення конфліктів;

·       саморегуляція;

·       самопрезентація.

Учасники тренінгу отримали корисну інформацію та практичні навички, які допоможуть їм успішно адаптуватися до нових умов навчання та життя.

Щиро дякуємо усім учасникам тренінгу за щирість, відкритість, креативність та чудово проведений час!!!