Школа професійного розвитку "АКМЕ"

Бригадир Марія Богданівна

Посада: директор Школи професійного розвитку «АКМЕ», доцент кафедри психології та соціальної роботи
Науковий ступінь: кандидат психологічних наук
Вчене звання: доцент

Адреса: вул. Львівська, 11, м. Тернопіль
Внутрішній телефон: (0352) 51-75-24, вн.11-202
Е-mail: m.bryhadyr@wunu.edu.ua

Школа професійного розвитку «АКМЕ»

Школа професійного розвитку «АКМЕ» як структурний підрозділ навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ створена з метою підвищення рівня професійної готовності студентів до майбутньої професії та вдосконалення фахових компетенцій дипломованих спеціалістів.

Основні завдання  Школи професійного розвитку «АКМЕ»:

-  підвищення рівня практичних професійних знань, умінь і навичок учасників ШПР «АКМЕ»;

-  підготовка та навчання слухачів у дусі дотримання й поваги до принципів справедливості, толерантності та людської гідності;

-  впровадження в навчальний процес елементів практичної підготовки слухачів;

-  сприяння вдосконаленню взаємодії учас­ників освітнього процесу;

-  надання можливості моделювання реальних ситуацій у контексті майбутньої професійної діяльності;

-  розвиток soft-skils учасників Школи;

-  формування професійного мислення, культури та моральних цінностей.

Проекти, що зреалізовуються:

- «Перезавантаження» - тренінги підвищення психолого-педагогічної кваліфікації вчителів ЗОШ та викладачів ЗВО.
-  «АКМЕ» - практико-орієнтована платформа для вироблення професійних навичок студентів 3-4 курсів бакалаврату, 1-2 курсів магістратури, 1 курсу магістратури.
(Організація та координація курсу «Тренінгові психотехнології» для студентів спеціальності «Психологія перемовин та медіація»).

- «Гармонія ХЮГЕ» - психологічний тренінг-марафон для підтримки матусь, які виховують дітей з інвалідністю.
- Проєкт підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
- «Інтервізійна та супервізійна практика» для студентів освітньої програми «Психологія перемовин та медіація».

Якщо у вас виникли питання

телефонуйте: +380975274792 (Бригадир Марія Богданівна)

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:

Наші контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11, м. Тернопіль
Кабінет: 1202

Персонал школи професійного розвитку «АКМЕ»

Бойко Діана Анатоліївна

Посада: лаборант