Видавничо-поліграфічний центр «Університетська думка»

Ріка життя Володимира Вихруща

Вихрущ Володимир Павлович-заслужений економіст України, Член - кореспондент Академії підприємництва та менеджменту України, академік Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор, перший декан фінансово - економічного факультету Тернопільського національного університету, поет, лауреат літературних премій ім.Братів Богдана і Левка Лепких та ім. Іванни Блажкевич.

Автор: Видавництво

Ріка життя Володимира Вихруща