Видавничо-поліграфічний центр «Університетська думка»

Інформаційні технології в аграрному бізнесі

Навчальний підручник написано у відповідності з програмою дисципліни "Інформаційні системи і технології в економіці" для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Викладені в підручник теоретичні відомості супроводжують посилання на практичні особливості їх використання.
Підручник розрахований на студентів, магістрів і аспірантів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів усіх форм навчання.

Автор: Видавництво

Інформаційні технології в аграрному бізнесі