Видавничо-поліграфічний центр «Університетська думка»

Методи захисту фінансової інформації

28 вересня  2009 p.

Викладено методи сучасної криптографії та застосування їх до проектування безпечних електронних фінансових систем. Висвітлено найактуальніші сучасні проблеми:методи симетричної та асиметричної криптограйії, криптографічні протоколи, методи цифрового підпису, методологія захисту автоматизованих систем обробки інформації, електронні платежі, програмні та апаратні засоби для автоматизації фінансових систем, методи захисту комерційної таємниці, інтелектуальної власності.

Для студентів та спеціалістів в галузі безпеки інформації, автоматизації фінансово - банківських операцій, адміністраторів безпеки обчислювальних систем, а також студентів спеціальностей, що вивчають дисципліни:"Основи захисту інформації", "Захист інформації в комп`ютерних системах та мережах", "Інформаційна безпека бізнесу", "Інтелектуальна власність" тощо.

Автор: Видавництво

Методи захисту фінансової інформації