» » ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародна економіка в умовах кліматичних змін: глобальні виклики»

Дата: 25-04-2024, 09:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять шостого квітня об 11:00 год відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародна економіка в умовах  кліматичних змін: глобальні виклики».

Організатори – колектив кафедри міжнародної економіки навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

Конференція проходитиме у трьох секціях: екобезпека суспільства та інклюзія циркулярної економіки, сталий розвиток і енергетична безпека, європейська інтеграція в умовах глобальної фрагментації.

Перейшовши за посиланням: https://conferencewunu.wixsite.com/main, ви зможете ознайомитися із детальною інформацією, програмою, доповідями та заповнити анкету на участь.

Локація проведення: корпус №1, зал електронних ресурсів ЗУНУ, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.