» » Конференція «Сучасні системи зв’язку як напрям міжнародно-правової, зовнішньополітичної, теле-, радіо, мережевої комунікації»

Дата: 13-10-2023, 11:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри міжнародного права та міграційної політики Західноукраїнського національного університету спільно з ГО «Український осередок з прав людини та розвитку освітніх новацій», кафедрою міжнародного права, європейської та євроатлантичної інтеграції  Київського університету імені Бориса Грінченка, кафедрою інформаційно-обчислювальних систем і управління ЗУНУ та кафедрою права Київського університету ринкових відносин запрошують всіх охочих взяти участь у  науково-практичній конференції, присвяченій пам‘яті українського зв’язківця Тітко Валентина Михайловича.

Тема конференції «Сучасні системи зв’язку як напрям міжнародно-правової, зовнішньополітичної, теле-, радіо, мережевої комунікації».

Дата проведення: 16 листопада 2023 року, у День працівників радіо, телебачення та звʼязку.

Для участі потрібно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/iUfs6a5Ucuv3sxrq8