Патрульна поліція Івано-Франківської області

Чорний Роман Богданович за період перебування на посаді інспектора взводу в Івано-Франківському обласному управлінні патрульної поліції, зарекомендував себе позитивно, як фахівець. Ділові якості проявив на найвищому рівні, постійно прагне до самовдосконалення. За характером спокійний та врівноважений. В колективі користується повагою та авторитетом.

Звертає увагу на поліпшення методів роботи. Конкретно займається питаннями реалізації цільової комплексної програми підвищення ефективності передових форм організації праці.

Систематично працює над покращенням своїх теоретичних знань та практичних навичок. Самокритичний, дисциплінований, визнає власні упущення.


Керівник Патрульної поліції

Івано-Франківської області

Костенко О. О.

 КП «Калуський муніципальний ринок»

На КП «Калуський муніципальний ринок» у місті Калуші Івано-Франківської області працює контролером Смолянський Олександр Анатолійович.

Олександр є випускником Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету з дуже високою професійною підготовкою. Він дуже відповідальний працівник, у якого все завжди чітко пораховано, прописано. За час роботи на підприємстві Саша завжди сумлінно виконував всі доручення та не ніколи не допускав грубих помилок.

Смолянський О. А. не лише дуже добре підготовлений фахівець, він ще й людина високого рівня культури та інтелігентності. Саме таким, на мій погляд, повинен бути випускник вищого закладу освіти. Тому, при наборі працівників я надалі віддаватиму перевагу випускникам ТНЕУ.


Директор КП «Калуський муніципальний ринок»

Воконоголь Сергій ЄвгеновичВище художнє професійне училище №3 у місті Івано-Франківську

Репутація Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету як потужного навчального закладу, який готує фахівців економічного профілю, мені відома давно. Тому у мене не було підстав вагатися щодо фаховості Романів Галини Василівни, випускниці 2015 року, у виконанні бухгалтерських функцій. Галина Василівна висококваліфікована працівниця, ретельна у виконанні завдань, надійна колега та гарна людина. Я вдячна ІФННІМ ТНЕУ за підготовку таких випускників!


Директорка Вищого художнього професійного училища №3

у місті Івано-Франківську

Коростіль Наталія ЖоржівнаІвано-Франківський ЦРВ АТ «МЕГАБАНК»

Банківський сектор потребує висококваліфікованих фінансистів та бухгалтерів, адже гроші вимагають надзвичайної чіткості. Крім того, сучасні клієнти вимагають від банкірів високоякісного та оперативного обслуговування, вирішення фінансових питань клієнтів щоденно. У нашому банку працює троє випускників Тернопільського національного економічного університету, за підготовку яких ми вдячні навчальному закладу. Відзначаємо їх як високопрофесійних, відповідальних, інтелігентних, освічених людей з глибокими знаннями та практичними навичками.


Директор Івано-Франківського

ЦРВ АТ «МЕГАБАНК»

Осипенко Зіновій ВолодимировичУправління Державної казначейської служби України у м. Івано-Франківську

Обач Ольга Іванівна працює на посаді головного спеціаліста відділу звітності та бухгалтерського обліку Управління Державної казначейської служби України у м. Івано-Франківську Івано-Франківської області.

У 2011 році закінчила навчання у Івано-Франківському навчально-науковому інституті менеджменту Тернопільського національного економічного університету та здобула кваліфікацію магістра з обліку і аудиту.

За час роботи проявила себе, як кваліфікований фахівець. Відповідально ставиться по поставлених задач, користується повагою та авторитетом колег.


Начальник Управління

Державної казначейської служби України

у м. Івано-Франківську

Івано-Франківської області

Косик В. І.Відділ фінансів соціально-культурної сфери Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Працюючи головним спеціалістом відділу фінансів соціально-культурної сфери Івано-Франківської обласної державної адміністрації Носенко Анатолій Анатолійович проявив себе як дисциплінований працівник, що прагне до отримання знань, навичок і умінь, необхідних в даній області управління.

Анатолій Анатолійович забезпечує реалізацію державної бюджетної політики в області складання розрахунків до проекту обласного бюджету і подання на розгляд обласної державної адміністрації; здійснює підготовку пропозицій щодо фінансового забезпечення заходів соціально-економічного розвитку області; здійснює загальну організацію та управління виконанням обласного бюджету, координацію діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.


Заступник начальника відділу

фінансів соціально-культурної сфери

Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Чиж Андрій МирославовичКалуська міська рада

У Калуській міській раді працює великий дружній колектив людей різного професійного спрямування. Однак, серед них усіх хотілось би відзначити випускників Тернопільського національного економічного університету як дуже фахових та відповідальних працівників. Випускники цього вищого навчального закладу завжди відзначались хорошими знанням та вміння, багатогранними навичками та потужним інтелектом.

Зокрема, я завжди можу покластися у моїй роботі на Наталію Марій, яка є випускницею Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ. За час роботи головним спеціалістом відділу житлової політики та роботи із споживачами управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради Марій Наталія зарекомендувала себе, як висококваліфікований та відповідальний працівник. Здійснює координацію та методичне керівництво відділом житлової політики роботи із споживачами управління житлово-комунального господарства. Організовує та забезпечує контроль, аналіз та оцінку стану справ відділу, а також розробляє поточні та бере участь у підготовці перспективних планів його роботи, надає необхідну методичну допомогу співробітникам у виконанні завдань та доручень. За дорученням керівництва бере участь в організації та проведенні нарад, семінарів, конференцій з питань, що належать до її компетенції.

Буду рада бачити випускників цього навчального закладу у роботі на благо та процвітання нашого міста в майбутньому.


Заступник міського голови Калуша

з питань діяльності виконавчих

органів міської ради

Вайда Руслана ІванівнаВідділення Укргазбанку

Куреєва Віталія Олександрівна працює головним економістом відділу роздрібного продажу відділення Укргазбанку. За час роботи на посаді, зарекомендувала себе як відповідальний і дисциплінований працівник, який може проявити ініціативу і прийняти правильне рішення в питаннях, що стосуються його професійної діяльності і знаходиться в межах його компетенції.

Віталія Олександрівна використовує навички набуті в процесі навчання для вирішення поставлених завдань. Взаємовідносини з колективом склалися хороші, підтримує співробітників в складний період, але при цьому дотримується корпоративних правил і норм. Неодноразово залишалася на усне прохання керівництва на роботі після завершення робочого часу для вирішення проблем під час кризової ситуації.


Керівник відділення Укргазбанку

Буклів Надія МихайлівнаТисменицька районна рада

Клевець Лідія працює консультантом сектору проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в Тисменицькій районній раді. Як спеціаліст володіє високим рівнем професійної майстерності. Відмінно орієнтується в нормативно законодавчій базі, пов’язаній з виконанням посадових обов’язків.

Здібний фахівець, вміє ставити мету і досягти її послідовними та логічними діями. Характеризується нестандартним мисленням, креативністю, прагненням до пошуку нових шляхів реалізації задуманого.

Посадові обов’язки виконує в повному обсязі і постійно прагне опановувати нові (суміжні) сфери діяльності. Підвищує свій професійний рівень шляхом самоосвіти.


Голова Тисменицької районної ради

Градюк Тетяна ВолодимирівнаВідділ освіти, культури молоді та спорту Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Івасишин Віталія працює на посаді головного бухгалтера відділу освіти, культури молоді та спорту Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади. За період перебування на посаді, зарекомендувала себе позитивно, як гарний фахівець, а також творча і креативна людина. Серед особистих якостей окремо треба відзначити постійне прагнення до розвитку та самовдосконалення.

Івасишин Віталія швидко влилась в колектив і добре знаходить спільну мову зі всіма його членами. Напротязі усього періоду роботи про неї тільки позитивні відгуки. Можна відзначити те, що якісна освіта і поєднання досвіду роботи цього працівника принесли хороший результат для Делятинської селищної ради. В колективі користується повагою та авторитетом.


Керівник відділу освіти, культури молоді

та спорту Делятинської селищної ради

об’єднаної територіальної громади.

Гаврилюк Михайло МиколайовичДепартамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації

За час роботи головним спеціалістом відділу управління персоналу департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Возьна Ольга Андріївна, зарекомендувала себе, як людина з креативним мисленням, організаторськими здібностями, вмінням чітко планувати роботу. В колективі створила творчий та продуктивний мікроклімат. Вона переймає передовий досвід організації процесу залучення і ефективного використання персоналу та впроваджує його в практичну діяльність.

Ольга Андріївна постійно працює над підвищенням рівня кваліфікації шляхом самоосвіти. Вивчає основні законодавчі і нормативні правові акти, методичні матеріали з управління персоналом, трудове законодавство, спеціалізацію та перспективи розвитку персоналу.


Директор департаменту соціальної політики

Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Корженьовський Володимир МихайловичСпаська сільська рада ОТГ

Василишин Орест Володимирович працює на посаді головного спеціаліста відділу фінансів, обліку та звітності Спаської сільської ради об’єднаної територіальної громади. На нинішній посаді досяг високих результатів. Ореста Володимировича можна характеризувати як відповідального й старанного працівника.

Дисциплінований, дотримується норм поведінки, прийнятих в нашому колективі. Співробітники знають Ореста Володимировича як справжнього товариша, чуйну і добру людину. З поставленими завданнями справляється в строк. При наявності утруднень, прагне знайти компромісний варіант. Мислить творчо.


Секретар Спаської сільської ради ОТГ

Марків Мирослава Миколаївна